Düdüklü meselesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Zeynoo tarafından oluşturulan Düdüklü meselesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,941 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Düdüklü meselesi
Konbuyu başlatan Zeynoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nehir ada'm

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kocam düdüklü kullandirmiyor anası gözünü korkutmuş bir akrabası da patlatmış patlar diye ama ben kuru fasulye ile nohut çok seviyorum duduklusuz lezzetli olmuyor nasıl düdüklü de yapılmış gibi yapabilirim
Ay ben de korkarım hatta şuan ocakta koydum kaynayinca altını kapatır kaçarım hemen iyce havası bitince gider açarım akşam dan Isla canim yemegini de biraz erken koy ocağa yavaş yavaş kaynasın çok güzel oluyor ben çok nadir kullanırım kuru fasulye yi islarken biraz kimyon bir çay bardagi kadar süt koy suyuna fasulye gaz yapmiyo ha birde ben fsulyeyi makarna gibi önden haslar suyunu dökerim çok değil az hasliyorum sonra etini salcsani soganini hazırladığım kazana koyuyorum suyunu da ekle bir saat pissin miss
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum valla sabaha kadar suda beklediği için sanırım bide kaynatma dan önce 2 3 kez yıkıyorum köpük olmuyor
Him işte ben onu önden bir hasliyorum deneyin çok güzel oliyo bir iki kaynar kaynasın süzün öyle yapın

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Ay ben de korkarım hatta şuan ocakta koydum kaynayinca altını kapatır kaçarım hemen iyce havası bitince gider açarım akşam dan Isla canim yemegini de biraz erken koy ocağa yavaş yavaş kaynasın çok güzel oluyor ben çok nadir kullanırım kuru fasulye yi islarken biraz kimyon bir çay bardagi kadar süt koy suyuna fasulye gaz yapmiyo ha birde ben fsulyeyi makarna gibi önden haslar suyunu dökerim çok değil az hasliyorum sonra etini salcsani soganini hazırladığım kazana koyuyorum suyunu da ekle bir saat pissin miss
Ay bu ben 😂😂😂

Bide benim Amerikan mutfak ocağa atıp yatak odasına gidiyorum 😂😂😂
Sesli güldüm aklıma kuzenim geldi 😂😂o da ocağa koyuyordu bikere koymuş kalkık koyup indirecegi yere inik koymuş bı kaldırdı düdüklüden bı sesler çıkmaya basladi bağırarak kaçıp ağlamıştı 😂😂ben hiç korkmuyirum alıştım artık hiç patlicak gibi gelmiyor

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Sesli güldüm aklıma kuzenim geldi 😂😂o da ocağa koyuyordu bikere koymuş kalkık koyup indirecegi yere inik koymuş bı kaldırdı düdüklüden bı sesler çıkmaya basladi bağırarak kaçıp ağlamıştı 😂😂ben hiç korkmuyirum alıştım artık hiç patlicak gibi gelmiyor
Ama suç benim değil annemin evimizde hiç kullanmadı kullandırmadı ödü kopuyordu 😂bizde ona benzedik

Tüm sayfalar yüklendi.