Sorum var Süt meselesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebranur kel tarafından oluşturulan Süt meselesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 778 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Süt meselesi
Konbuyu başlatan Ebranur kel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ebranur kel

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar kızım şimdi 49 günlük akşama kadar emziriyorum sadece yatarken 30 ml mama veriyorum bi zararı olurmu? Mamaya alışırsa benim sütümü istememezlik yapar mı?
bence alisir tatlım tatlari farkli cunku ve bırakabilir zmnla seni nedwn mama veriyorsun sütun mu az cnm süt yapacak seyler ye ic ama mama verme bence tatlım belli aylardan sonra alışıyor bebisler memeyi birakiyor

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar kızım şimdi 49 günlük akşama kadar emziriyorum sadece yatarken 30 ml mama veriyorum bi zararı olurmu? Mamaya alışırsa benim sütümü istememezlik yapar mı?
Biberon kullanma canım meme reddi yaşamaman için mamayı da verdikten hemen sonra göğsüne tut çok alışmaz

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Bence mamayı hiç tattırma sadece emzir, mamaya biberona bi alışırsa birdaha emmez. Sütün varsa neden mama veriyorsun ki

Ebranur kel

Kayıtlı Üye
rank
bence alisir tatlım tatlari farkli cunku ve bırakabilir zmnla seni nedwn mama veriyorsun sütun mu az cnm süt yapacak seyler ye ic ama mama verme bence tatlım belli aylardan sonra alışıyor bebisler memeyi birakiyor
Sütüm az değil gogusum yumusuyor oda ucu çok kucuk kendisi tutamıyor bu sefer çok kötü ağlıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence mamayı hiç tattırma sadece emzir, mamaya biberona bi alışırsa birdaha emmez. Sütün varsa neden mama veriyorsun ki
Kayinvalidem ver diyor ben vermesemde kavga edip yine veriyor

Son düzenleme:

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Sütüm az değil gogusum yumusuyor oda ucu çok kucuk kendisi tutamıyor bu sefer çok kötü ağlıyor

kusura bakmada cnm kayinvaliden mamaya alıştırmak istiyor bence o zaman cnm memenin ucunu ovala büyütmeye calis yada sagacak al sag onunla ucu büyüsün ama ne yap ne et kendi memenden baska verme yazik yavru seni bırakmasin cnm anne sutu onemli

Ebranur kel

Kayıtlı Üye
rank
kusura bakmada cnm kayinvaliden mamaya alıştırmak istiyor bence o zaman cnm memenin ucunu ovala büyütmeye calis yada sagacak al sag onunla ucu büyüsün ama ne yap ne et kendi memenden baska verme yazik yavru seni bırakmasin cnm anne sutu onemli
Sagol canım teşekkür ederim bende diyorum ama dinletemiyorum.Bu dediklerini yapmayı deneyecegim

Tüm sayfalar yüklendi.