Dünden beri lekem var çok az bugün adet olmam gerekiyordu test yaptım böyle çıktı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nevroz tarafından oluşturulan Dünden beri lekem var çok az bugün adet olmam gerekiyordu test yaptım böyle çıktı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,393 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dünden beri lekem var çok az bugün adet olmam gerekiyordu test yaptım böyle çıktı
Konbuyu başlatan Nevroz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ASİL 'İN Annesi

SemaKayra

Kayıtlı Üye
rank
Ekli dosyayı görüntüle 464
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çamur gibi peceteye gelecek şekilde lekem var normal mi
Ayy cnm hayırlı olsun hamilesin bende adet günümde yaptım test böyle silik çıkmıştı yarın kan ver bu arada uzan ayakta pek kalma tekrardan hayırlı olsun Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 😊

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank

Canım hayırlı olsun hamilesin 🤗benimde öyle oldu bu gebelikte nişan diyorlar üstüne görme de derler bir kaç gün sonra tekrar test yap inşallah pozitif olur sağlık ocağında kan verebilirsin sonra

Hmsirehanım

Kayıtlı Üye
rank

Canimm benim de adet günümden 2 gün önce kahverengi leke geldi adet olucam sandım bekledim adetim geçti test yaptım böyle silik çıkmıştı. O leke yerleşme lekesi olabilir genelde öyle oluyor

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank

Canım aynısı arkadaşımın başına geldi. Hemen acile gitti hamileymiş doktor progestan verdi onu kullandı Bi süre lekelenmeyi durdurdu. Şükür şimdi iyi 5 aylık flan oldu. Bence acile git derim gebelik varsa ona göre ilaç veriyorlar. Haber ver vizede canım.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar