Dunya tersine donse

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evinn tarafından oluşturulan Dunya tersine donse başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,679 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dunya tersine donse
Konbuyu başlatan Evinn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan D❤H❤L

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Bir süreliğine biz koca olsak kocalarımızda kadın olsa arkadaşlar kocalarınıza nasıl davranirdiniz şahsen ben onun bana yaptıklarının hepsinin aynısını ona yapardım günde beş öğünde döverdim.🤭😂
Canım sana katılıyorum ama şiddete karşıyım onun yaptıklarını yapsam yeter yada o benim yaptıklarımı yapsın 🤗🤗🤗

Bir süreliğine biz koca olsak kocalarımızda kadın olsa arkadaşlar kocalarınıza nasıl davranirdiniz şahsen ben onun bana yaptıklarının hepsinin aynısını ona yapardım günde beş öğünde döverdim.🤭😂
Bence bizim yasadiklarimizi yaşasalar kendini öldürürler bende onu yerinde olsam bana bu zamana kadar nasıl davrandiysa bende ona aynı şekilde davranırdim sabah evden çıkar akşam sadece yatmaya gelirdim nasıl oluyormuş diye de sorardım çocuklarla ilgilenmek evin işini yapmak bütün herseyi yapmak nasılmış derdim

Canım çocuk baksın 3 tane evi temizlesin yemek yapsın ineklere koyunlara baksın bide gelsin benim gönlümü yapsın üstüne birde en ufak hatada benden zılgıtı yesin herhalde evden kaçardı.🤭🤭🤭🤭
Kaçardı kesin bunlar bizden insan üstü güç bekliyorlar ya ondan sonra da yok neden moralin bzk mutlu değilsin en ufak bişeyde ağlıyosn yav he he erkek olmak varmş canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla aklıma birşey geldi ama
Meraktan ölücem az kaldı😂

Son düzenleme:

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kocamin yerinde olmak istemezdim gece gündüz çalışıyor bide ewe gelip bnle oğlanla ugrasiyo gece ise gidiyor gündüz oglani oynatmadan benim göbekten yapamadı gim isleri yapmadan yatmiyo birde hormon lardanmidir nedir bazen ona bakinca üzülüyorum aglamak geliyo icimden sonra hemen geçiyor gerci 🤣🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.