Dunya tersine donse

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evinn tarafından oluşturulan Dunya tersine donse başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,705 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dunya tersine donse
Konbuyu başlatan Evinn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan D❤H❤L

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bir süreliğine biz koca olsak kocalarımızda kadın olsa arkadaşlar kocalarınıza nasıl davranirdiniz şahsen ben onun bana yaptıklarının hepsinin aynısını ona yapardım günde beş öğünde döverdim.🤭😂
Ya ben bunu hep düşünürüm ben erkek olamazdım kesin sabahtan işe git çalış çoluk çocuk bak besle bana göre değil sanırım 😅😅

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bir süreliğine biz koca olsak kocalarımızda kadın olsa arkadaşlar kocalarınıza nasıl davranirdiniz şahsen ben onun bana yaptıklarının hepsinin aynısını ona yapardım günde beş öğünde döverdim.🤭😂
Aynen katılıyorum sana ben bide kapıyı üzerine kilitlerdim hiç dışarı çıkmasın telefon da yok para da vermem nasıl bı kin olduysa bende 🤣🤣🤣

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
İstemem adam benim kahrımı cekiyo ben onunkini çekemem babasının evine gönderirim

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Ay ben kocamın yerinde olmak istemezdim yaa. Aşkım bnm allah razı olsun tüm yükümüzü çeker. Cok yardımcı olur. Ben evdem dısarı gezmeye cıkarım bi de kuaföre falan. Pazar market ekmek kömür odun balkon yıkama soba yakma gece benimle beraber cocuk bakma ayakta sallama vs tüm iç dış işlere koşar. Bunun yanında 4 12 işe gider. Fırsat buldugunda telefon pc tablet tamiri yapar ek iş olarak. Yani ben asla onub yerinde olmak istemem onun gibi de tüm işlere kosturamam. Gecen gece mesaiye kaldı sabah geldi anneme dedim 3 cocuga da ben bakamam sen bende yat dedim tmm dedi anam ne yatış ne yatış cocuklar aglıyo annem hala yatıyo horlıyo bile 😂😂😂dedim bak kızım senin kocan cocuklarına anandan da ii bakar kıymetini bil... ❤️❤️❤️

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Baya kısıtlı hayat yani 😅😅 erkeklere zulüm günü mü bugün kızlar hayırdır 😂😂
Yani hayal iste 😂
Ay ben kocamın yerinde olmak istemezdim yaa. Aşkım bnm allah razı olsun tüm yükümüzü çeker. Cok yardımcı olur. Ben evdem dısarı gezmeye cıkarım bi de kuaföre falan. Pazar market ekmek kömür odun balkon yıkama soba yakma gece benimle beraber cocuk bakma ayakta sallama vs tüm iç dış işlere koşar. Bunun yanında 4 12 işe gider. Fırsat buldugunda telefon pc tablet tamiri yapar ek iş olarak. Yani ben asla onub yerinde olmak istemem onun gibi de tüm işlere kosturamam. Gecen gece mesaiye kaldı sabah geldi anneme dedim 3 cocuga da ben bakamam sen bende yat dedim tmm dedi anam ne yatış ne yatış cocuklar aglıyo annem hala yatıyo horlıyo bile 😂😂😂dedim bak kızım senin kocan cocuklarına anandan da ii bakar kıymetini bil... ❤️❤️❤️
Keşke hepimizin kocası böyle olsa o zaman fırsat bulsak bir kaşık suda boğmazdık 😍😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bazen gebelik zorlayınca eşime diyorum ki azcık senin taşıma imkanın olsa sıra sıra taşısak bebişi😂 o da ben iyi bakamam diyor
Tabi iyi bakmazlar yan gel yan yat bunu iyi biliyorlar

Canım bazen gebelik zorlayınca eşime diyorum ki azcık senin taşıma imkanın olsa sıra sıra taşısak bebişi😂 o da ben iyi bakamam diyor

İstemem adam benim kahrımı cekiyo ben onunkini çekemem babasının evine gönderirim
Baj buda iyi fikir 🤣

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Hiç olmak istemezdim, onun çalıştığı kadar çalışsam herhal de yolda cesedimi bulurlardı. Asla hakkını ödeyemem..

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar