durumumu Guncelliyorum kizlar💗🫠

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Leyla Gül tarafından oluşturulan durumumu Guncelliyorum kizlar💗🫠 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 363 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı durumumu Guncelliyorum kizlar💗🫠
Konbuyu başlatan Leyla Gül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank
kizlarrrrr - Bu hafta Hep mide bulantimla geçiyor çokca kusasim geliyor resmen Ama kusamiyorum😵‍💫oguruyom sadece Nedenini bende bilmiyorum🤷🏻‍♀️ diyom kendime Ușutum mu acaba ama hic disari da cikmiyorum ve ayagimda corap oluyor genelikle 🙂😿 birde çokca beyaz akintim var💧

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
kizlarrrrr - Bu hafta Hep mide bulantimla geçiyor çokca kusasim geliyor resmen Ama kusamiyorum😵‍💫oguruyom sadece Nedenini bende bilmiyorum🤷🏻‍♀️ diyom kendime Ușutum mu acaba ama hic disari da cikmiyorum ve ayagimda corap oluyor genelikle 🙂😿 birde çokca beyaz akintim var💧
Test yaptın mı âdetin geçti mi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Regl ne kadar var canım

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank
Test yaptın mı âdetin geçti mi
Test yapmadim- Benim en son adetim 23 şubatda oldum Ama adetlerimin gunleri hep degişiyor her ayda ya daha gec yada daha erken geliyor oyuzden anlamiyorum gecdi mi geçmedi mi🤷🏻‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Regl ne kadar var canım
Şey gullum en son adet tahrim 23şubatdi ama her ay gunler degisiyor bende ya daha erken yada daha gec oluyor bende anlamiyorum gecdi mi gecmedi mi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Test yapmadim- Benim en son adetim 23 şubatda oldum Ama adetlerimin gunleri hep degişiyor her ayda ya daha gec yada daha erken geliyor oyuzden anlamiyorum gecdi mi geçmedi mi🤷🏻‍♀️

Şey gullum en son adet tahrim 23şubatdi ama her ay gunler degisiyor bende ya daha erken yada daha gec oluyor bende anlamiyorum gecdi mi gecmedi mi
O zaman bekle bakalım kuzum hayırlısı ile inşallah güzel haberlerini alacağız. Bu mübarek ayda rabbim seninde yüzüne gülsün inşallah 🙏🏻

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank

Hastaneye gittinmi peki belki kist var

Tüm sayfalar yüklendi.