Durumumu Güncelliyorum ☺️❤️❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Leyla Gül tarafından oluşturulan Durumumu Güncelliyorum ☺️❤️❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,493 kez görüntülenmiş, 101 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Durumumu Güncelliyorum ☺️❤️❤️
Konbuyu başlatan Leyla Gül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar’ durumumu Güncelliyorum : Adetim başladi bu ay yine Hamile degilim ama olsun berki şimdi degil belki yarinda degil ama elbet bir gün Allahın izniyle
☺️
❤️
❤️
2 ci Tüp bebek düşünüyoruz
Bu sene
☺️
❤️
❤️
herkezın herşey gölünce olsun inşallah

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Rabbim gönlüne göre versin inşallah canım. Allah bebek isteyen herkese en kısa zamanda bu mutluluğu tattırsın

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar’ durumumu Güncelliyorum : Adetim başladi bu ay yine Hamile degilim ama olsun berki şimdi degil belki yarinda degil ama elbet bir gün Allahın izniyle
☺️
❤️
❤️
Bu sene
☺️
❤️
❤️
Herşey gönlünce olsun canım rabbim.en güzelini nasip etsin inşallah herşeyin bir zamanı var benim yengemin 5 sene çocuğu olmadı aşîlama yapacakken hamile olduğunu òğrendi sende hep güzel düşün hayırlısı olur inşallah❤

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim gönlüne göre versin inşallah canım. Allah bebek isteyen herkese en kısa zamanda bu mutluluğu tattırsın
Amin Allah razı olsun kuzum🤲🏻☺️❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Herşey gönlünce olsun canım rabbim.en güzelini nasip etsin inşallah herşeyin bir zamanı var benim yengemin 5 sene çocuğu olmadı aşîlama yapacakken hamile olduğunu òğrendi sende hep güzel düşün hayırlısı olur inşallah❤
Amin Allah razı olsun canim benim❤️❤️🤲🏻

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
☺️
❤️
❤️
Bu sene
☺️
❤️
❤️
Leyla benim gibisin bende öyleydim 13 yıl sonra bebeğime kavustum

azram cankizim

Kayıtlı Üye