Sorum var Düşmeyen ateş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aynurka tarafından oluşturulan Düşmeyen ateş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 426 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Düşmeyen ateş
Konbuyu başlatan Aynurka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
G

Geçmiş olsun canim benim ne dediler
Sağol canım kulakta ve boğazda az enfeksiyon varmış serum verdiler düştü şimdi ateşi yok ama uyanıp uyanıp ağlıyor sallıyorum boyuna iyi geceler hepinize
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bu yüksek ateş üç gün içinde ancak düşer , ancak evde ılık kompres uygularsan ayağının altına limon sürersen ve ılık duş yaptırıp ateş düşürücü içirip bol bol sıvı tüketmesini sağlarsan ateşini birazda olsa düşürürsün , ama bunlar dışında düşmüyorsa ateşi doktora götür ilaç versinler salgın var çünkü, ben oğlumda hasta, iki hafta içinde iki defa hastalandı, üç günde ancak ateşi düştü doktorda ateş üç gün sürer demişti, çok geçmiş olsun
Ateşimiz düştü şükür serum taktılar şimdi yine çıktı uyuyamiyor boğaz kulak enfeksiyonu dedi

Canım bu yüksek ateş üç gün içinde ancak düşer , ancak evde ılık kompres uygularsan ayağının altına limon sürersen ve ılık duş yaptırıp ateş düşürücü içirip bol bol sıvı tüketmesini sağlarsan ateşini birazda olsa düşürürsün , ama bunlar dışında düşmüyorsa ateşi doktora götür ilaç versinler salgın var çünkü, ben oğlumda hasta, iki hafta içinde iki defa hastalandı, üç günde ancak ateşi düştü doktorda ateş üç gün sürer demişti, çok geçmiş olsun
Ateşimiz düştü şükür serum taktılar şimdi yine çıktı uyuyamiyor boğaz kulak enfeksiyonu dedi

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Sağol canım kulakta ve boğazda az enfeksiyon varmış serum verdiler düştü şimdi ateşi yok ama uyanıp uyanıp ağlıyor sallıyorum boyuna iyi geceler hepinize

Hastahanede msnz evde mi kzuum? Taktılar galiba bitince geldiniz eve çok geçmiş olsun kıyamam ya canim benim hayırlı geceler olsun biran önce toparlnr inşallah 🤲💞

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Hastahanede msnz evde mi kzuum? Taktılar galiba bitince geldiniz eve çok geçmiş olsun kıyamam ya canim benim hayırlı geceler olsun biran önce toparlnr inşallah 🤲💞
Öğlen taktılar bitti hemen kayınvalidemlere geçtik oda hastaneden gelmiş onun işlerini yemegini yaptım ta gece evdeydim onu da gece boyu hiç uyumadık kızımla gece yine ateşlendi ilaçla falan zor düşürdum şuan kafam bir milyon

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Öğlen taktılar bitti hemen kayınvalidemlere geçtik oda hastaneden gelmiş onun işlerini yemegini yaptım ta gece evdeydim onu da gece boyu hiç uyumadık kızımla gece yine ateşlendi ilaçla falan zor düşürdum şuan kafam bir milyon
Kıyamam ya zor cnm gece uyuyamazsan sersem gibi olursun şimdi nasıl cnm hastalık zor ya uyku yok çocuğun hasta üzülüyorsun Allah kolaylık versin inşallah

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Amin hepimize annelik zor dilinde ve dudağında yara. Olmuş ne yedirsem diye korkuyorum ve açıkçası ne yapicam bilmiyorum şaştım kaldım
Ay kötü olmuş canım ateşi dışına çıkmış siyah dut pekmezi varsa yedir yara yerine sürt çok iyi gelir haberin olsun aynen öyle annelik başlı başına çok zor gerçekten çok geçmiş olsun canim bol bol su meyve yedir dirençli olsun

Tüm sayfalar yüklendi.