Düştüm acil kapılarına 🤦🤦

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 3Oğul1Anne tarafından oluşturulan Düştüm acil kapılarına 🤦🤦 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 947 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Düştüm acil kapılarına 🤦🤦
Konbuyu başlatan 3Oğul1Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3Oğul1Anne

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Bugün acile gittim çünkü dediğim gibi 3 haftadır ne yemek ne içmek var perişan oldum ellerim cildim kupkuru oldu afedersiniz idrara bile artık çıkamıyorum. Test yaptı enfeksiyon var dedi idrara kan karışmaya başlamış ilaç verdi şu toz olandan. Ve serum taktı ama rahatladın mı derseniz hayır pek değil o serumdan 5 tane taksalar belki anca 😣😣 bakalım kadın doğum doktoruna git dedi.
Geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin , doktora sorabildin mi emzirirken kullanabilir miyim diye bulanti ilacini canim

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Bugün acile gittim çünkü dediğim gibi 3 haftadır ne yemek ne içmek var perişan oldum ellerim cildim kupkuru oldu afedersiniz idrara bile artık çıkamıyorum. Test yaptı enfeksiyon var dedi idrara kan karışmaya başlamış ilaç verdi şu toz olandan. Ve serum taktı ama rahatladın mı derseniz hayır pek değil o serumdan 5 tane taksalar belki anca 😣😣 bakalım kadın doğum doktoruna git dedi.
Cok qecmis olsun kuşum Allahm acil şifalar wersin insaAllah 🤲🌹♥️

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Canım haftada bir git serum takılsın etkisini görürsün bu şekilde kendini perişan ediyorsun belli Bi süre sonra düzelir bende çok serum taktırdım hamileyken migrenim çok tutuyordu ve bulantıdan ilk 4 ay boğazımdan kan geliyordu serumla hallettik çok geçmiş olsun

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Gecmis olsn kuzum dikkat et kendine

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım ya dikkat et inşallah bir an önce toparlarsın
Teşekkür ederim canım 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım haftada bir git serum takılsın etkisini görürsün bu şekilde kendini perişan ediyorsun belli Bi süre sonra düzelir bende çok serum taktırdım hamileyken migrenim çok tutuyordu ve bulantıdan ilk 4 ay boğazımdan kan geliyordu serumla hallettik çok geçmiş olsun
Gerçekten iyi geldi dünden beri hiç kusmadim ama sağolsun doktor seruma bulantı ilacı da koydurdu yani haftada bir yaptırsam çok süper olavak

Gerçekten iyi geldi dünden beri hiç kusmadim ama sağolsun doktor seruma bulantı ilacı da koydurdu yani haftada bir yaptırsam çok süper olavak
Gecmis olsn kuzum dikkat et kendine
Teşekkür ederim canım 🤗

Teşekkür
Teşekkür ederim canım 🤗 serum iyi geldi en azından vücudum susuzluktan kurtuldu şükür

Teşekkür
Teşekkür ederim canım 🤗 serum iyi geldi en azından vücudum susuzluktan kurtuldu şükür
Geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin , doktora sorabildin mi emzirirken kullanabilir miyim diye bulanti ilacini canim
Bulantı ilacını sağlık ocağı doktoruna sormuştum kullanabilirsin demişti ama ben onu kullanamadim o daha kötü etti beni dün doktor seruma bulantı ilacı katıp verdi o daha iyi geldi

Seninki de mi geçmedi daha canım 😔 benim de kötüye gidiyor hastanenin bisey yapmayacağını düşünüyordum iyiki buraya yazmışsın canım bende gideyim inşallah seninki hemen geçer 🙏🙏🙏 çok geçmiş olsun
Kesinlikle git gerçekten çok iyi geldi seruma bulantı ilacı katıp verdi doktor dünden beri hiç kusmadim he midem bulanıyor ama kusmadim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar