Düştüm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selma Yüksel tarafından oluşturulan Düştüm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 355 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Düştüm
Konbuyu başlatan Selma Yüksel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sıbelmamı

Selma Yüksel

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı Akşamlar bugün çocuklar yerleri ıslatmış bende fayansta kayıp düştüm sırt üstü..35+3 olduk bebek oynuyor kanama flan da yok sadece sol tarafta sırtım ve kolumda ağrı var hasyaneye gerek yok dedim ama gitmeli mym sizce kızlar?

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı Akşamlar bugün çocuklar yerleri ıslatmış bende fayansta kayıp düştüm sırt üstü..35+3 olduk bebek oynuyor kanama flan da yok sadece sol tarafta sırtım ve kolumda ağrı var hasyaneye gerek yok dedim ama gitmeli mym sizce kızlar?
İyi akşamlar geçmiş olsun kanama sancı yada idrarda yanma yoksa hareketleride normalde sıkıntı olmaz ama her ihtimale karşı görünmektede fayda var doktora

Selma Yüksel

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar geçmiş olsun kanama sancı yada idrarda yanma yoksa hareketleride normalde sıkıntı olmaz ama her ihtimale karşı görünmektede fayda var doktora
Hiç biri yok daha dün kontrole gittim o yüzden bugün Bi daha gitmek istemedim Allaha emanet artık.. Bu ikinci düşüşüm 2 aylıkken yine düşmüştüm Bebeğim doğsun düşe kalka doğurdum seni dicem 🤷‍♀️🤷‍♀️

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım git bence bi bebekte travma yaratabiliyormuş o tür sarsıntılar. 30 haftalık falanken bende düşmüştüm baya bi uçmuştum hatta şükür birşey olmadı. Büyük ihtimalle birşey yoktur kanama su vs birşey olmadığına göre ama bi görün yine istersen

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Cnm benim büyük geçmiş olsun istersen bi git acil Kadın doguma

Tüm sayfalar yüklendi.