Sorum var Düşük nasıl belirti verir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elif Türkmen tarafından oluşturulan Düşük nasıl belirti verir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,901 kez görüntülenmiş, 116 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Düşük nasıl belirti verir
Konbuyu başlatan Elif Türkmen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif Türkmen

Elif Türkmen

Kayıtlı Üye
rank
Evet biz de iki tane yeter diyorduk demek ki yeterince korunamamışız oğlum var bir tane 5 sene sonra kızım oldu yani biz öyle istedik çok güzel oluyordu ama şimdi de kendiliğinden oldu daha önce spiral taktırdım ama yan etkisi oldu kanama yaptı zaten doğum kontrol hapları da yaramıyor zararlı bulantı falan yapıyor diğer yöntemlerle aynı yaşım zaten 30 oldu eğer diğer çocuk da doğarsa 31 oluyor bu saatten sonra da zaten bağlatmayı düşünüyorum annem ücretli diyor bilmiyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Evet biz de iki tane yeter diyorduk demek ki yeterince korunamamışız oğlum var bir tane 5 sene sonra kızım oldu yani biz öyle istedik çok güzel oluyordu ama şimdi de kendiliğinden oldu daha önce spiral taktırdım ama yan etkisi oldu kanama yaptı zaten doğum kontrol hapları da yaramıyor zararlı bulantı falan yapıyor diğer yöntemlerle aynı yaşım zaten 30 oldu eğer diğer çocuk da doğarsa 31 oluyor bu saatten sonra da zaten bağlatmayı düşünüyorum annem ücretli diyor bilmiyorum
Devlette ücretsiz canım eşinin onayı varsa bağlıyorlar. Allah bağışlasın ya işte korunmak da yetmiyor olacağı varsa oluyor o miniğinde yiyecek ekmeği varmış demek ki .

Elif Türkmen

Kayıtlı Üye
rank

Devlette ücretsiz canım eşinin onayı varsa bağlıyorlar. Allah bağışlasın ya işte korunmak da yetmiyor olacağı varsa oluyor o miniğinde yiyecek ekmeği varmış demek ki .
Eşin onayı vardır yani 4.'yü de istemez artık ya küçük bebeğinin gitmesi zor oluyor da herhalde anneme ya da eşimi bırakırım diye düşünüyorum amaliyat mı ediyorlarmış ne

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Eşin onayı vardır yani 4.'yü de istemez artık ya küçük bebeğinin gitmesi zor oluyor da herhalde anneme ya da eşimi bırakırım diye düşünüyorum amaliyat mı ediyorlarmış ne
Evet canım sezaryan olman gerekiyor hatta . Diğer türlü bağlanıyor mu bilmiyorum

Elif Türkmen

Kayıtlı Üye
rank
Ne yaptın canım gittim mi doktora
Evet ben doktora gittim 7 haftalıkmış keseyi gördü kalbi de atıyormuş Bir ay sonra geri gel dedi guatra hastasıydım dahiliye de gittim ilaçları ayarını yaptırdım yani yaptırdım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dahiliyecide 15 gün sonra geri gel dedi

Evet canım sezaryan olman gerekiyor hatta . Diğer türlü bağlanıyor mu bilmiyorum
Doğum doktoruna gittiğimde sorarım canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Evet ben doktora gittim 7 haftalıkmış keseyi gördü kalbi de atıyormuş Bir ay sonra geri gel dedi guatra hastasıydım dahiliye de gittim ilaçları ayarını yaptırdım yani yaptırdım

Doğum doktoruna gittiğimde sorarım canım
Sor canım hayırlısı olsun hakkında

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar