Sorum var Düşük nasıl belirti verir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elif Türkmen tarafından oluşturulan Düşük nasıl belirti verir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,930 kez görüntülenmiş, 116 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Düşük nasıl belirti verir
Konbuyu başlatan Elif Türkmen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif Türkmen

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Gaz sancısı oluyor gayet iyim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sorunları büyütmeyi iyi değil çözmeyi de yani

Kızım daha 1 yaşında istememe değil de sadece erken oldu
Düşük belirtisi mi diye sorunca merak ettim sadece

Ben konudan bağımsızım ne yazdığından haberim Hülya’nın ekran görüntüsünden oldu.Arkadaşlara da baştan inkar etmeden hallettik bu konu hakkında konuşmak istemiyorum yazsaydın büyük tepki vermezlerdi bence sonuçta hayat senin hayatın biz saygı duyarız.Ama galiba bu konuda biraz hassasın büyük tepkiler veriyorsun

Elif Türkmen

Kayıtlı Üye
rank
Eski konuları açması saçma kimsenin kafasına göre yorum yapması çok saçma yani kolay bir şey değil hamilelik doğum çok zor o kadar sancıyı çekmesi kızım da çok sancı çektim kızım 1 yaşında kimim kimsem yok gerçekten zor yani mazi resmen gözümde canlandı planlanmadığı için kızın da çok dolanmıştım sancılar konusunda

7 haftalıkmis

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Eski konuları açması saçma kimsenin kafasına göre yorum yapması çok saçma yani kolay bir şey değil hamilelik doğum çok zor o kadar sancıyı çekmesi kızım da çok sancı çektim kızım 1 yaşında kimim kimsem yok gerçekten zor yani mazi resmen gözümde canlandı planlanmadığı için kızın da çok dolanmıştım sancılar konusunda

7 haftalıkmis
Kalp atışını duydun mu canım

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

7 haftalıkmis
Benim de hamileliğim sonlara doğru çok zorladı her günüm saatlerce acıdan ağlayarak geçti hatta uyuşturamadıkları için canlı canlı kesi attılar günlerce açık yara acısı çektim.Hamilelik başlı başına zor bir olay zaten bana 2 doktorum da çok dikkat et çok kolay hamile kalırsın dedi ne kadar korunsam yetmiyor her adet zamanı önce işkence sonra olunca rahatlamayla geçiyor anlayabiliyorum halini.Ama olan olmuş artık geçmişe vah vah demekle eline bir şey geçmez önüne bakacaksın mecburen Rabbim vermiş o alırsa kader almazsa da kader.Allah yardımcın olsun

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank

7 haftalıkmis
Ben sizdn cok yoruldum siznlemi ugrasicam artık çok kötü sinirleniyorum kalkıp bana saçma konu açıp söylememe gerek yok gerçek olan birşeyi attım amacın beni yalanci durumuna düsurmekti beni ilgilendirmiyor zaten ailevi sorunlarınız sizn gibi insnalarin postuna içimden yorum yapmak gelmiyor kötü günleriniz oluyor post açıyorsunuz üzülüyorum sanırsam iyi niyetimden boyle oluyor çok yazık çok hemde

Tüm sayfalar yüklendi.