Düşük riskim var lütfen benim için dua edin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Sibelita tarafından oluşturulan Düşük riskim var lütfen benim için dua edin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,803 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Düşük riskim var lütfen benim için dua edin
Konbuyu başlatan Sibelita
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kiz iki oğlan annesi

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 11 haftalik gebeyim ve 2ci kez kanamam oldu hastanede yatiyorum doktor bebek dusebilirde tutunabilirde dedi lütfen dua edin benim icin 😞😞😞
Çok geçmiş olsun allah sağlıkla sıhhatle yavrunuzu kucağı
Kizlar 11 haftalik gebeyim ve 2ci kez kanamam oldu hastanede yatiyorum doktor bebek dusebilirde tutunabilirde dedi lütfen dua edin benim icin 😞😞😞
Allahım sağlıkla sıhhatle kucağınıza almayı nasip etsin inşallah kendi katından şifasını versin tez zamanda

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Bende 10 haftada kanamadan yattim 4 gun suan 13 haftalik hala sulu pembe kanamam var ilaclara devam evdeyim dua et rabbim hepimizinkini muhafaza etsin kucagimiza almayi nasip etsin
Cnm
Bende 10 haftada kanamadan yattim 4 gun suan 13 haftalik hala sulu pembe kanamam var ilaclara devam evdeyim dua et rabbim hepimizinkini muhafaza etsin kucagimiza almayi nasip etsin
Cnm Allah yardımcın olsun, korkma güçlü ol ve evde istirat et mümkünse yataktan kalkma geçer inšallaa

Ipekdilan123

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun moralini yüksek tut 14. Haftada yoğun kanamayla gittim 2 ay kahverengi lekeyle devam ettm çok şükür atlattım şuan 39 haftaligim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar