Düşük şeker ve bağırsak enfeksiyonu 🤦🤦

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Düşük şeker ve bağırsak enfeksiyonu 🤦🤦 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 762 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Düşük şeker ve bağırsak enfeksiyonu 🤦🤦
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Bende çorba ağırlıklı beslenmeye başladım tekrar , tuzlu kraker doktorda ver dedi bi iki tane yedi gerisi yok , musluk suyu bende vermiyorum hiç evde hazır su biterse kaynatılmış soğutulmuş su veriyorum ama doktor kesinlikle onuda vermemem gerektiğini söyledi, üç tane ilaç verdi biri damla biri antibiyotik tarzı sanırım biri de sadece üç gün vereceğim bir ilaç , bir hane de ishal için vermiş, kullanacam inşallah düzelir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Keske canim keşke hiç hastalanmasalar , benimki ayda iki defa mutlaka hastalanır yıldım artık 🤦 inşallah canım sağol 💞

Amin canım sağol 🤲 ben musluk değilde bazen kaynatılmış su içiriyordum onu da yasakladı doktor
Geçer inşallah cnm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bende çorba ağırlıklı beslenmeye başladım tekrar , tuzlu kraker doktorda ver dedi bi iki tane yedi gerisi yok , musluk suyu bende vermiyorum hiç evde hazır su biterse kaynatılmış soğutulmuş su veriyorum ama doktor kesinlikle onuda vermemem gerektiğini söyledi, üç tane ilaç verdi biri damla biri antibiyotik tarzı sanırım biri de sadece üç gün vereceğim bir ilaç , bir hane de ishal için vermiş, kullanacam inşallah düzelir

Keske canim keşke hiç hastalanmasalar , benimki ayda iki defa mutlaka hastalanır yıldım artık 🤦 inşallah canım sağol 💞

Amin canım sağol 🤲 ben musluk değilde bazen kaynatılmış su içiriyordum onu da yasakladı doktor
Bizede öyle bir ilaç vermişti canım o ishal için olan alırız etkili haberin olsun 4 5 güne düzenli kullanırsan ishali kesilir

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Şifa olsun inşallah 🙏🏻
İnşallah canım teşekkür ederim 🤲💞
Biliyor musun Ayşem dün Ali hastanedeyken çok üzgündüm baktım ablamdan mesaj geldi hamileymiş 😍 beş yıl sonra tekrardan hamile kaldı tabi bunu doktor tavsiyesi üzerine karar verdiler, çünkü ablam hasta MS hastası doktor hastalığın ilerlememesi için hatta belki kalıcı olarak iyileşmeni sağlayacak tek yol hamile kalman demişti, ablam çok hasta bebek zaten istiyordu ama hastalığından dolayı sıcak bakmıyor du doktor da böyle söyleyince ablam gözden geçirdi kararını şuan hamile inşallah sağlıkla gelir ve ablama da tüm dertlerine de şifa olur inşallah 🤲 rabbim hayırlısıyla nasip etti çok mutluyuz inşallah herşey güzel gider, kusura bakma canım biraz uzun oldu ama seninle paylaşmak istedim 🤭🥰😘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar