Düşük şeker ve bağırsak enfeksiyonu 🤦🤦

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Düşük şeker ve bağırsak enfeksiyonu 🤦🤦 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 769 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Düşük şeker ve bağırsak enfeksiyonu 🤦🤦
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım teşekkür ederim 🤲💞
Biliyor musun Ayşem dün Ali hastanedeyken çok üzgündüm baktım ablamdan mesaj geldi hamileymiş 😍 beş yıl sonra tekrardan hamile kaldı tabi bunu doktor tavsiyesi üzerine karar verdiler, çünkü ablam hasta MS hastası doktor hastalığın ilerlememesi için hatta belki kalıcı olarak iyileşmeni sağlayacak tek yol hamile kalman demişti, ablam çok hasta bebek zaten istiyordu ama hastalığından dolayı sıcak bakmıyor du doktor da böyle söyleyince ablam gözden geçirdi kararını şuan hamile inşallah sağlıkla gelir ve ablama da tüm dertlerine de şifa olur inşallah 🤲 rabbim hayırlısıyla nasip etti çok mutluyuz inşallah herşey güzel gider, kusura bakma canım biraz uzun oldu ama seninle paylaşmak istedim 🤭🥰😘
Geçmiş olsun canım ablan içinde çok sevindim sağlıkla gelsin minik😍

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İnşallah canım teşekkür ederim 🤲💞
Biliyor musun Ayşem dün Ali hastanedeyken çok üzgündüm baktım ablamdan mesaj geldi hamileymiş 😍 beş yıl sonra tekrardan hamile kaldı tabi bunu doktor tavsiyesi üzerine karar verdiler, çünkü ablam hasta MS hastası doktor hastalığın ilerlememesi için hatta belki kalıcı olarak iyileşmeni sağlayacak tek yol hamile kalman demişti, ablam çok hasta bebek zaten istiyordu ama hastalığından dolayı sıcak bakmıyor du doktor da böyle söyleyince ablam gözden geçirdi kararını şuan hamile inşallah sağlıkla gelir ve ablama da tüm dertlerine de şifa olur inşallah 🤲 rabbim hayırlısıyla nasip etti çok mutluyuz inşallah herşey güzel gider, kusura bakma canım biraz uzun oldu ama seninle paylaşmak istedim 🤭🥰😘
Yaa mariyam ne kusuru Allah için ne güzel bir haber minik ablanın dermanı olur inşallah 🙏🏻 rabbim sağ salim gelmesini nasip etsin 🤲🏻❤️. Çok mutlu oldum ya Allahım nedense prenses diyesim geldi ona 😂😂. Prenses annesinin hastalığını atlatmasını sağlar inşallah 🙏🏻

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Geçmiş olsun canım ablan içinde çok sevindim sağlıkla gelsin minik😍
Teşekkür ederim canım 🥰 amin inşallah canım çok sağol 😍💞🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaa mariyam ne kusuru Allah için ne güzel bir haber minik ablanın dermanı olur inşallah 🙏🏻 rabbim sağ salim gelmesini nasip etsin 🤲🏻❤️. Çok mutlu oldum ya Allahım nedense prenses diyesim geldi ona 😂😂. Prenses annesinin hastalığını atlatmasını sağlar inşallah 🙏🏻
Çok güzelsin Ayşem sen iyiki varsın 😍 amin amin inşallah canım benim🤲🥰 sende miniğini sağlıkla kucağına alırsın inşallah 🤲 yaa evet Ayşem bende dün ablam nasıl söyleyince kız dedim 😍🤭 oda dedi çok istiyorum Nisanurun bir kız kardeşi olsun diye inşaallah sağlıkla gelsin minik prenses 🥰💞😍

Şifa olur inşallah
İnşallah canım sağol

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Teşekkür ederim canım 🥰 amin inşallah canım çok sağol 😍💞🤭

Çok güzelsin Ayşem sen iyiki varsın 😍 amin amin inşallah canım benim🤲🥰 sende miniğini sağlıkla kucağına alırsın inşallah 🤲 yaa evet Ayşem bende dün ablam nasıl söyleyince kız dedim 😍🤭 oda dedi çok istiyorum Nisanurun bir kız kardeşi olsun diye inşaallah sağlıkla gelsin minik prenses 🥰💞😍

İnşallah canım sağol
Güzel olan senin kalbin mariyam. Rabbim sağlıkla gelmesini nasip etsin cümlemesinin inşallah 🙏🏻

Tüm sayfalar yüklendi.