Düşük şeker

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde YagmurArar tarafından oluşturulan Düşük şeker başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 269 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Düşük şeker
Konbuyu başlatan YagmurArar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

YagmurArar

Kayıtlı Üye
rank
Selam hanımlar 30 haftalık gebeyim bu hafta kontrole gittiğimde doktorum bebeğimin 2 hafta önde olduğunu söyledi yani baş ve göbek çevresi 32 haftalık gözüküyor. 1700 gr dedi bu yüzden şeker takibi istedi bir hafta yanlız ben şekerime baktığımda sürekli düşük çıkıyor tokluk şekerim bile 58-77 civarı varmı böyle bir durumla karşılaşan acaba?

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Selam hanımlar 30 haftalık gebeyim bu hafta kontrole gittiğimde doktorum bebeğimin 2 hafta önde olduğunu söyledi yani baş ve göbek çevresi 32 haftalık gözüküyor. 1700 gr dedi bu yüzden şeker takibi istedi bir hafta yanlız ben şekerime baktığımda sürekli düşük çıkıyor tokluk şekerim bile 58-77 civarı varmı böyle bir durumla karşılaşan acaba?
Canım benimde gebeliğin başından beri şekerim çok düşük hep sınırda çıkıyor ebem falan nasıl ayakta duruyorsun sen sürekli bayılıyor musun diye soruyor her gittiğimde. Şükür bebeğimde de bende de bi sıkıntı yok, baygınlık bile yaşamadım hiç şükür. Bizde 32 haftadayız şuan. Bebeğin gelişimi önde olduğu zaman drlar şekerden şüpheleniyor genelde şekerin yoksa bebişin gelişiminin ileride olması iyi bile canım bi sıkıntı yaşamazsın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar