Düşük sonrası ağrı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Derya33 tarafından oluşturulan Düşük sonrası ağrı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 837 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Düşük sonrası ağrı
Konbuyu başlatan Derya33
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilan yıldız

nursen

Kayıtlı Üye
rank
Bn üç hafta önce düşük yaptım ama bebek 2 3 haftalık küçüktü. bir hafta kanamam oldu sonra kesildi herşey normaldi bu iki gündür kasıklarım ağrıyor midem hem bulanıyor hemde ağrıyor akıntım da çok sizde neden
düşükten sonra hiç adet görmeden hamile kalabilirsin.fakat bu anlattığınız içeride parça kalmış olabilir.ben düşük yaptığımda bile kan testinde gebelik görünüyordu ve mide bulantısı vardı doktora gidin ultrason ve kan testi yaparlar beklemek tehlikeli gebelik asla değil kalabilirsin fakat bir buçuk ay sonra belirti olur muhtemelem parça kaldı

Derya33

Kayıtlı Üye
rank
düşükten sonra hiç adet görmeden hamile kalabilirsin.fakat bu anlattığınız içeride parça kalmış olabilir.ben düşük yaptığımda bile kan testinde gebelik görünüyordu ve mide bulantısı vardı doktora gidin ultrason ve kan testi yaparlar beklemek tehlikeli gebelik asla değil kalabilirsin fakat bir buçuk ay sonra belirti olur muhtemelem parça kaldı
Şöyle söylim abla ilk gebelikte de bulantım ve ağrım vardı midemde kasiklarimda
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

O sebepten dolayı düşünüyorum acaba mi diye zaten kendi kendine düştü yuvarlak top şeklinde düştü

nursen

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

O sebepten dolayı düşünüyorum acaba mi diye zaten kendi kendine düştü yuvarlak top şeklinde düştü
düşğk sonrası gebelik belirtileri zamanla geçer canım doktora gitmen gerek

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Bn üç hafta önce düşük yaptım ama bebek 2 3 haftalık küçüktü. bir hafta kanamam oldu sonra kesildi herşey normaldi bu iki gündür kasıklarım ağrıyor midem hem bulanıyor hemde ağrıyor akıntım da çok sizde neden
Çok geçmiş olsun canım 🙏 şüpheleniyorsan test yapman da bir sakınca yok diye düşünüyorum rabbim ne derse o olur 🙏

Dilan yıldız

Kayıtlı Üye
rank
Canım hastaneye git istersen içinde parca kalmış olabilir ben de yaşadım icimde es parçası kalmışti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar