Sorum var Düşük sonrası gebelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ebruliii tarafından oluşturulan Düşük sonrası gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 562 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Düşük sonrası gebelik
Konbuyu başlatan ebruliii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Azranın annesi

ebruliii

Kayıtlı Üye
rank
Düşük sonrası tekrar hamile kalıp bebeğini sağ salim kucağına alan anneler desteğinize ihtiyacım var tekrar aynı şeyler olur diye çok korkuyorum düşük sonrası ikinci gebelikte ne gibi şeylere dikkat ettiniz önerileriniz varsa alırım neler yaşadınız

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Düşük sonrası tekrar hamile kalıp bebeğini sağ salim kucağına alan anneler desteğinize ihtiyacım var tekrar aynı şeyler olur diye çok korkuyorum düşük sonrası ikinci gebelikte ne gibi şeylere dikkat ettiniz önerileriniz varsa alırım neler yaşadınız
2 ci hamileliyim kürtajla sonuçlandı sebebi bilinmedi haftası küçüktü kürtajdan 2 ay sonra tekrar hamile kaldım öyle fazla ekstra dikkat ettiyim bişey olmadı normal kontroller vitaminler bu kadar çok şükür doğuma bişey kalmadı bu ayın 29na doktorum gün verdi

Tutu

Kayıtlı Üye
rank
Selam canim benim de ilk bebegim 3 aylikken dusuk yaptim zobum vardi bogazimda. 2 ci hamileliyimde ilac falan kullandim kendime dikkat etdim simdi oglumun 1 yasi var ve tekrar hamileyim. Insallah sende bebegine saglikla kavusursun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Evet çok şükür az kaldı bebeğinin cinsiyeti kessin leştimi canım benim ki 27 haftada tam olarak kendini göstermişti
24 de gittim geçen hafta kıza benziyor dedi doktor 27. Haftada tekrar detaylıya gireceğim o zaman belli olur sanırım

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım benim hiç canını sıkma çevremde düşük yapanı çok gördüm düşükten sonra hemen hamile kalanı da gördüm inşallah seninde öyle olur içini ferah tut kafana Takma Allah büyük 🤲❤️

ebruliii

Kayıtlı Üye
rank
2 ci hamileliyim kürtajla sonuçlandı sebebi bilinmedi haftası küçüktü kürtajdan 2 ay sonra tekrar hamile kaldım öyle fazla ekstra dikkat ettiyim bişey olmadı normal kontroller vitaminler bu kadar çok şükür doğuma bişey kalmadı bu ayın 29na doktorum gün verdi
Oy maşallah sağ salim kavuş inşallah bebeğine 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım benim hiç canını sıkma çevremde düşük yapanı çok gördüm düşükten sonra hemen hamile kalanı da gördüm inşallah seninde öyle olur içini ferah tut kafana Takma Allah büyük 🤲❤️
Çok teşekkürler içimi rahatlattınız biraz da olsa ❤🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar