Düşük yapmıştım daha önce

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Düşük yapmıştım daha önce başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,883 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Düşük yapmıştım daha önce
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Kendini bol bol oku canim,cevsen kolye ,bileklik falan tadabilirsin korkuların için de💞ama en kısa zamanda inanıyorum ki hamileyim diyeceksin..umudunu hic kaybetme, birincisi kimyasal gebelik olmus belli ki ,ki ondan sonra tutunan emriyo daha iyi kalitede oluyor hic korkma😘kendine sıkıntı yapma ki hormonların dengesi bozulmasın
İnşallah ya tavsiyelerinize dualarınıza ihtiyacım var

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Ben tedavi sonucu hamile kaldim,ve bu süreçte stres tum hormonları etkiliyor, sana tavsiyem kimsenin dediğine takılma, ve elbet anne olacağım de hep kendine💕şansın büyük
Bende mi tedavi olsam dedim kısırlık bölümüne gittim daha yeni evlisin ne tedavisi dedi yolladı bu sorun yokmuş çok sukur

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
7 ay önce düşük yaptım ve çok korkularım vardı evin içinde.gozume birileri gözüküyordu mutfağa bile gidemiyorum sonra bebek düştü zaten 1 aylıktı😒bundan sonrası için ne önerirsiniz tekrardan hamile kalamadim okunsam mi acaba aynı durumu yaşayan var mi
Canım bende aynı şeyleri yaşadım ama çokşükür düşük yapmadım bol bol sadaka verdim dua ettim onun sayesinde oldu sanırım brde kendini okut ve sübyan muskası yazdır bende sübyan vardı açıkçası benim iki ablamı sübyan boğdu o yüzden öldüler onlardan sonra ben doğunca annem bana sübyan muskası yazdırmış bu sübyan ilk önce anneye bulaşıyor psikolojisini bozup çocuğu düşürmek için elinden geleni yapıyor eğer çocuk doğarsa ergenlik çağına kadar uğraşıyor doğduğu zaman da hem muskasını yaptıracaksın hemde tek bırakmayacaksın bende hamileliğimde çok sıkıntılar çektim kendimi okutturup muska yazdırdım çok şükür düzeldik şmdi

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende aynı şeyleri yaşadım ama çokşükür düşük yapmadım bol bol sadaka verdim dua ettim onun sayesinde oldu sanırım brde kendini okut ve sübyan muskası yazdır bende sübyan vardı açıkçası benim iki ablamı sübyan boğdu o yüzden öldüler onlardan sonra ben doğunca annem bana sübyan muskası yazdırmış bu sübyan ilk önce anneye bulaşıyor psikolojisini bozup çocuğu düşürmek için elinden geleni yapıyor eğer çocuk doğarsa ergenlik çağına kadar uğraşıyor doğduğu zaman da hem muskasını yaptıracaksın hemde tek bırakmayacaksın bende hamileliğimde çok sıkıntılar çektim kendimi okutturup muska yazdırdım çok şükür düzeldik şmdi
Bogdugunu nasıl biliyorsunuz nasıl anladınız

Mia

Kayıtlı Üye
rank
Bende mi tedavi olsam dedim kısırlık bölümüne gittim daha yeni evlisin ne tedavisi dedi yolladı bu sorun yokmuş çok sukur
Bitanem bir kere hamile kalmışsın zaten,sorun olsa o bile olmazdı bence..bir de ne olursa olsun sorun gözüyle bakmamalisin,sen yada eşin bu konuda birbirinize destek olun,gerekirse 2-3 ay sonra baktın olmadı bi doktora gidin beraber..ben mucizemi 7 yıl sonra buldum..gun sayıyorum kavuşmak için, duamdasin inşallah 💕rabbim sana da isteyen,bekleyen herkese nasip etsin..unutma şansın büyük, ama doktor kontrol yapmadan bıraktıysa baska doktor tercih et,yine de emin ol herseyden, rahimde olan enfeksiyon,polip bile engel olabilir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar