Düşük yapmıştım daha önce

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Düşük yapmıştım daha önce başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,876 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Düşük yapmıştım daha önce
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Ben 2015 de evlendim daha yeni hamileyim,yani olmadi başta, cok sıkıntı yaşadık, ama isterdim ki bir kere bile kendiliginden olsun olabildiğini göreyim, tedavi süreci o kadar zor ki millet kolay sanıyor galiba,madden manen çöküş yaşıyorsun,,her ay test yapmak ne demek bilirim🌸ama olur yani senin sabir ve dua
Amin canım zordur tabiki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ee hepsi normal cikmis,bir de çocuk falan değilsin yani🤣 sen doktor değiştir bence
Birde daha 1yil olmus ya sabir kuzum🤲 hic bir sorun olmasa bile 1 yılda hamile kalma sansi %25 olduğunu biliyor musun
Yüzde 25 düşük değil mi yaa

Mia

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım zordur tabiki

Yüzde 25

Amin canım zordur tabiki

Yüzde 25 düşük değil mi yaa
En düşük ihtimal olarak kabul ediliyor, sorun olmasa bile 1 yıl içinde olmayabilir, vucud ve hormonlar değişiyor tabi evlilikte

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
7 ay önce düşük yaptım ve çok korkularım vardı evin içinde.gozume birileri gözüküyordu mutfağa bile gidemiyorum sonra bebek düştü zaten 1 aylıktı😒bundan sonrası için ne önerirsiniz tekrardan hamile kalamadim okunsam mi acaba aynı durumu yaşayan var mi
Kuuzm bir twne küçük kağıda kendin Ayetel Kürsi yı yaz ve güzelce bir beze dik onu üstünde taşı rabbim en lısa zamanda kucağını doldursun inşallah

İpeğin annesi

Kayıtlı Üye
rank
7 ay önce düşük yaptım ve çok korkularım vardı evin içinde.gozume birileri gözüküyordu mutfağa bile gidemiyorum sonra bebek düştü zaten 1 aylıktı😒bundan sonrası için ne önerirsiniz tekrardan hamile kalamadim okunsam mi acaba aynı durumu yaşayan var mi
Dua et canım rabbim gönlüne göre versin inşallah 🥰🤲

Gamze099

Kayıtlı Üye
rank
Hocaya görün canım sübyan ayeti yada koruma yaptır sıkıntını anlat yada göbek yapılıyor ya göbeğin düşmüş yada rahimin kaymış ben ikisini de aynı ay yaptım hamile kaldim soğan suyu da iç adetli iken

Kendini bol bol oku canım şifa ayetlerini korunma dualarını böyle durumlarda cevşen takan var ama doğruluk payını tam bilmiyorum yanlış bilgi vermek istemem bir hocaya danışabilirsin Rabbim en kısa vakitte hayırlısıyla kucağını doldursun canım benim 🤲🏻🌹

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar