Düşük yaptım 3 ay oldu neredeyse

• Konbuyu başlatan Sevlpk
  • Toplam 10 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevlpk tarafından oluşturulan Düşük yaptım 3 ay oldu neredeyse başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 932 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Düşük yaptım 3 ay oldu neredeyse
Konbuyu başlatan Sevlpk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur Toygar Tıraz
S

Sevlpk

Guest
Doktorum 2 ay sonra gebe kalabilirsin dedi. Beklemeli miyim? 2 düşük yaptım biraz korku , çokça da umut var . Çok da istiyorum Rabbim nasip ederse inşâAllah

Cennetlık

Kayıtlı Üye
rank
Doktorum 2 ay sonra gebe kalabilirsin dedi. Beklemeli miyim? 2 düşük yaptım biraz korku , çokça da umut var . Çok da istiyorum Rabbim nasip ederse inşâAllah
Tatlım ben dusuk yaptıgımdan sonra korundum 5 ay sonra hamıle kaldım cok sukur hersey guzel gıdyor 35 haftalıgım su an

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
2 3 ay içinde toparlanmıştır rahim canım ilk denemede hemen olmayabilir zaten denemeye başlayın. Korkma içini ferah tut düşük sağlıklı gebeliklerde çok nadir olan bişey demekki sağlıklı değildi ve vücudun onu attı çoğu insan düşük sonrası çok iyi gebelikler geçiriyor sende inşallah sağlıkla gebeliği yaşarsın evladını kucağına alırsın

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Ben bir sene ara verdim herkes bir değil tabi ki inşallah hayırlısı olur ama genellikle kan pıhtılaşma sorunundan düşük oluyır

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Takip ettiğim mükemmel bir kadın doğumcu var ona en çok gelen sorulardan bir tanesi bu düşük yaptım beklemelimiyim diye her defasında aynı yanıtı verdi. Düşük sebebiniz rahim ağzı kısalığından değilse 2 ay beklemenize gerek yok iatersen bir takip et derim linki buraya bırakıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar