DÜŞÜK YAPTIM AKINTI VAR

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan DÜŞÜK YAPTIM AKINTI VAR başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 712 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı DÜŞÜK YAPTIM AKINTI VAR
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asmin❤Asaf

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
2 hafta önce düşük yaptim gelişmediğinden kalp atışı yoktu kanamam veya leke yok ama akintim var normal mıdır birde jinekolijiye gidicem doktor bebeğin neden düştüğünü söyler mi bana testler sonucu belli olur mu yani çok teşekkür ediyorum şimdiden herkese 🌺

Barbi bebek

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende iki gün önce kanama ile apar topar hastaneye acile gittim beni doğumhaneye gönderdiler zaten doktor mesaisi bitmişti vardimda dogumhanedeki hemşire vajinal dan bakti hafif lekeleme diye gönderdiler kan tahlili falan istediler 18 gün önce verdiğim tahlille değerlere bakıldı ilk önce 1944.0 iken 10.0000 e çıkmıştı değer sabah olunca kadın doğuma geldim ultrason bakti doktor hem keseyi gördü hem kalp atışını duydu çok şükür düşük belirtisi için verdiği progestani bırakabilirsin dedi ama ben her ihtimale karşı içiyorum zaten bebeğe faydası olur dedi hiç bi zararı olmazmis onu önlem için kullaniom bende senin bebeğin düşük olmasının nedenini doktorun söylemedi mi Canım

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Akıntı normal cnm çok geçmiş olsun Rabbim tekrar nasip etsin

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende 2 düşük yaptım bendede akıntı olmuştu o cok normal ben kadın doğum uzmanına gittim 3 sene önce tüm testleri yaptılar genetik teste kadar yaptırdım bence sende yaptır ondan sonra tekrar hamilelik düşündüm bir problem çıkmadı gerçi ama

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende iki gün önce kanama ile apar topar hastaneye acile gittim beni doğumhaneye gönderdiler zaten doktor mesaisi bitmişti vardimda dogumhanedeki hemşire vajinal dan bakti hafif lekeleme diye gönderdiler kan tahlili falan istediler 18 gün önce verdiğim tahlille değerlere bakıldı ilk önce 1944.0 iken 10.0000 e çıkmıştı değer sabah olunca kadın doğuma geldim ultrason bakti doktor hem keseyi gördü hem kalp atışını duydu çok şükür düşük belirtisi için verdiği progestani bırakabilirsin dedi ama ben her ihtimale karşı içiyorum zaten bebeğe faydası olur dedi hiç bi zararı olmazmis onu önlem için kullaniom bende senin bebeğin düşük olmasının nedenini doktorun söylemedi mi Canım
bugün gittim bende jinekologa sebebi ilk gebeliklerde normal olabilir dedi eğer tekrar ederse o zaman araştırılır dedi rahim ve yumurtalıkların iyi dedi sadece
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Akıntı normal cnm çok geçmiş olsun Rabbim tekrar nasip etsin
Allah razı olsun canım

Canım bende 2 düşük yaptım bendede akıntı olmuştu o cok normal ben kadın doğum uzmanına gittim 3 sene önce tüm testleri yaptılar genetik teste kadar yaptırdım bence sende yaptır ondan sonra tekrar hamilelik düşündüm bir problem çıkmadı gerçi ama
bende gittim bugün jinekologa rahim ve yumurtalıkların iyi dedi kan tahlili istedi eğer onlarda normalse 1 adet sonrası bebek düşünebilirsin dedi

Geçmiş olsun. Kaç haftalıktı. Rabbim sag sağlık gebelikler nasip etsin
7+4 haftalık

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar