Düşük

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Meryem Arslan tarafından oluşturulan Düşük başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 560 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Düşük
Konbuyu başlatan Meryem Arslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase
Kızlar düşük yaptım adetliyken mı gitmem gerekiyor yoksa adet bittikten sonra mi hastaneye gitmem gerekiyor rahim parça var mı diye yardımcı olursanız sevinirim.
Geçmiş olsun canım rabbim tez vakitte hayırlısıyla kucağını doldursun inşaAllah vardır bir hayır elbet benim pek fikrim yok ama hemen gitmen gerekebilir çünkü içerde parça kalmamalı doktor kontrolünde düşük yapılırsa iyi olur sen git

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar düşük yaptım adetliyken mı gitmem gerekiyor yoksa adet bittikten sonra mi hastaneye gitmem gerekiyor rahim parça var mı diye yardımcı olursanız sevinirim.
Geçmiş olsun kuzum rabbim bidaha yaşatmasın hemen gitmen lazım paraca kalmışsa kürtajla alirlar

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Düşük yaptığından emin misin canım mutlaka doktor kontrolünde olmalısın ne olur ne olmaz

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Geçmiş olsun canım rabbim birdaha yaşatmasın inşaallah 🤲
Bende kürtaj olduğumda bir hafta sonra gitmiştim doktorda bir hafta sonra gel dedi yani adetli olup olmaman önemli değil bir haftan tamamlandiysa git

Tüm sayfalar yüklendi.