Düşük

• Konbuyu başlatan Nur123
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Düşük başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 643 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Düşük
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadimana
N

Nur123

Guest
Merhabalar geçen hafta cumartesi doktora gittiğimde tutunma aşamasında demişti bu gün eşimle birliktelik geçirdikten sonra açık kırmızı renginde akıntım geldi tutunmadığı düşük anlamına gelebilir mi acaba

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar geçen hafta cumartesi doktora gittiğimde tutunma aşamasında demişti bu gün eşimle birliktelik geçirdikten sonra açık kırmızı renginde akıntım geldi tutunmadığı düşük anlamına gelebilir mi acaba
Canım düşük olsa 1 2 damla kanamayla durmaz tutunamaması düşük anlamına geliyor evet ama düşük yapsan ağrıdan sancıdan duramazdın riskli bi durum mu vardı keşke ilişkiye girmeseydiniz bi süre inşallah bi sorun olmamıştır yarın bi dra görün istersen

İmoşun Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım bu zamanlarda ilişki olmamasi gerekir inşallah bisey yoktur benim de ilk gebeliğimde bilmiyordum hamile olduğumu ilişki sırasında Bi kaç defa kanamam oldu doktor düşük tehlikesi var dedi çok şükür sonradan tutundu

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
İlişkiyi yasaklaması gerekirdi doktoruna sor izin verene kadar ara verin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar