Düşük

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hasret kiselii tarafından oluşturulan Düşük başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,061 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Düşük
Konbuyu başlatan Hasret kiselii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hatice hatipoğlu

Hasret kiselii

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba size bi sorum olacaktı benim dayımın eşi 6 yıldır hamile kalıp düşük yapiyo yine hamile kaldı dün kontrole gitmiş bebeği 2 aylik karnında kalbi durmuş böyle çevresinde düşük yapan yada bu durumda olan varmi neyden oluyo acaba bi bilginiz varmi

Mrç

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba size bi sorum olacaktı benim dayımın eşi 6 yıldır hamile kalıp düşük yapiyo yine hamile kaldı dün kontrole gitmiş bebeği 2 aylik karnında kalbi durmuş böyle çevresinde düşük yapan yada bu durumda olan varmi neyden oluyo acaba bi bilginiz varmi
Canim benim yengem de öyleydi. Kan pihtilasmasindan kaynaklı olduğunu öğrendi. Hamile olduğunu ogrendiginden doğuma kadar her gun kan sulandırıcı iğne vuruyor.

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Benim de arkadaşım öyle idi iğne vuruyor kan sulandırıcı hamile kalmadan önce mutlaka tüm testlerini yaptırsın

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Yani doktorların şimdiye kadar bunu bilip tedavi önermesi gerekirdi. Çok fazla gebe kalıp düşük yapmakta kişinin sağıgini bozar biyerden sonra. Kürtajı yapıldıktan sonra kesinlikle detaylı araştırılmalı ona göre bir yol izlemeli dilerim birdaha aynı şeyi yaşamaz Allah sağlıklı bir evlat nasip eder 🙏🙏

Hasret kiselii

Kayıtlı Üye
rank
Yani doktorların şimdiye kadar bunu bilip tedavi önermesi gerekirdi. Çok fazla gebe kalıp düşük yapmakta kişinin sağıgini bozar biyerden sonra. Kürtajı yapıldıktan sonra kesinlikle detaylı araştırılmalı ona göre bir yol izlemeli dilerim birdaha aynı şeyi yaşamaz Allah sağlıklı bir evlat nasip eder 🙏🙏
5 mi 6 mi bilmiyorum düşük yapmış doktor bakmış kürtajdan sonra sonuçlarını bekliyo şimdi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin inşallah Allah razı olsun

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım tekrarlayan düşüklerde bebeği incelemek için bi yere gönderiyorlar tam hatırlamıyorum orada belli oluyor sebebi. Yapılmamış mı yengene?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar