Düzensiz ve yamuk kese

• Konbuyu başlatan Hacer
  • Toplam 11 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hacer tarafından oluşturulan Düzensiz ve yamuk kese başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,521 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Düzensiz ve yamuk kese
Konbuyu başlatan Hacer
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sibelita
H

Hacer

Guest
6+2 haftalık hamileyim bugun kontrole gittim kesemin düzensiz ve yamuk olduğunu söyledi :( birazda arkada kanamam varmış daha kalp atısına bakamadık sizce bu bebeğimiz düşecek anlamınamı geliyor progeston alttan kullanıyorum 1 aydır sabah öğlen akşam

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
6+2 haftalık hamileyim bugun kontrole gittim kesemin düzensiz ve yamuk olduğunu söyledi :( birazda arkada kanamam varmış daha kalp atısına bakamadık sizce bu bebeğimiz düşecek anlamınamı geliyor progeston alttan kullanıyorum 1 aydır sabah öğlen akşam
Geçmiş olsun canım ilaçlarını düzenli kullan bişey olmaz inşallah sağ salim doğar bebeğin🙏

Acemi anne

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım ilaçlarını düzenli kullan bişey olmaz inşallah sağ salim doğar bebeğin🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Slm Dr um bana progestan İn iğnesini verdi o haptan daha etkili iş Dr Bi danışabilirsen geçmiş olsun yüce rabbim kucağı sağ salim almayı nasip etsin

Haşikio:)

Kayıtlı Üye
rank
Progestandan daha önemli bişey varsa oda yatmaktır bunu bizzat doktor söyledi canım sürekli yat ve dinlen ayağa fazla kalkmamaya çaliş inşallah bişey olmicak 🤲

Hacer

Kayıtlı Üye
rank
Herkesten Allah razı olsun iyi dilekleriniz için çok ama çok teşekkür ederim yarın insaallah kontrolum var umarım hersey yoluna girmiştir bilgi veririm sizede 🙏🥰

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Fitil pek fayda etmiyor gibi çünkü bende kullandım iğne daha iyi ya tabi ki çıta dibine gelecekse her türlü oluyır da inşallah hayırlısı olsun hakkında

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Geçmiş olsun canım Rabbim sağ salim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin acısını göstermesin Rabbim

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Hayır canım kötü düşünme, sen bol bol yat dinlen Allah'ın izniyle birşey olmaz.

N

Nesli

Guest
Öncelikle Allah korusun seni ve bebeğini ben suan 14 haftalık hamileyim ve 5. Haftamda Dr bana da aynısını söyledi. İğne ve ilaç verdi düşük riskin çok yüksek dedi bol bol yattım dinlendim ağır kaldırmadım. Geçen hafta kontrole gittim gayet iyi kalp atışını duyduk haraketli bir bebek dedi Dr. SDece eşi aşığıdaymış halen dikkat ediyorum seni de çok iyi anlıyorum korkma herşey Allahtan gelir. Önce ona sığın güven 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.