Sorum var Ege nin yanına isim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Meryem07 tarafından oluşturulan Ege nin yanına isim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,183 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ege nin yanına isim
Konbuyu başlatan Meryem07
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şəfəq

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba anneler 3 hafta ya ikinci oğlum geliyor. 1.ismi Tahir Efe ismi. 2.de.... Ege koymak istiyorum var mı önerisi olan. Doruk Efe /Tuğrul Efe bu kisi uygun gibi yine de fikirleriniz varsa paylaşırsanız sevinirim sevgiler 🤗
DorukEge GörkemEge UmutEge BatuhanEge RüzgarEge EymenEge EgeDeniz🥰🥰

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler 3 hafta ya ikinci oğlum geliyor. 1.ismi Tahir Efe ismi. 2.de.... Ege koymak istiyorum var mı önerisi olan. Doruk Efe /Tuğrul Efe bu kisi uygun gibi yine de fikirleriniz varsa paylaşırsanız sevinirim sevgiler 🤗
İsimlerin karakterleri etkilediklerini düşünüyorsan şahsen ben bu aralar biraz inanmaya başladım Doruk koyma 😅 Düz duvara tırmanıyor Doruklar 😅

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Sağlıkla al kucağına inşaallah 💙 Egedeniz çok seviyorum 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar