Sorum var Eğer sizde onaylarsaniz başka bı postta bu uygulamayla alakalı olmayan farklı bir konu hakkında bir kuzenim için danışmak istiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde nisabr tarafından oluşturulan Eğer sizde onaylarsaniz başka bı postta bu uygulamayla alakalı olmayan farklı bir konu hakkında bir kuzenim için danışmak istiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,261 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eğer sizde onaylarsaniz başka bı postta bu uygulamayla alakalı olmayan farklı bir konu hakkında bir kuzenim için danışmak istiyorum
Konbuyu başlatan nisabr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nisabr

nisabr

Kayıtlı Üye
rank
Ablalarim annelerim merhaba . Başka bir sosyal medya kullanmadığım için burdan sizler bilgi sahibi olduğunuz için size sormak istedim . Bugün bir kuzenim bize geldi evliliği hakkında afedersiniz cinsel konu hakkında birşey anlattı onun izniyle yaşadıklarını size anlatıp fikir vermenizi istedi ben size sormadan öyle bir post açmak istemedim eğer kabulunuzse anlatabilir miyim??

nisabr

Kayıtlı Üye
rank
Onun özeli Kuzum, eğer ki sana anlat bana fikir versinler demiş se çok fazla detay olmadan sormak istediği herşeyi burda gönül rahatlığıyla sorabilirsiniz canım benim,
Ne yapacağını bilemediği için bende böyle bir uygulama kullandığımı söyledim fikir istiyor . Boşanma derecesine kadar gelmiş çünkü ne yazık ki

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ne yapacağını bilemediği için bende böyle bir uygulama kullandığımı söyledim fikir istiyor . Boşanma derecesine kadar gelmiş çünkü ne yazık ki
Sorabilir tabiki, çok üzüldüm Allah yardımcısı olsun , başka bir post açmadan da burdan sorabilirsin

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Ablalarim annelerim merhaba . Başka bir sosyal medya kullanmadığım için burdan sizler bilgi sahibi olduğunuz için size sormak istedim . Bugün bir kuzenim bize geldi evliliği hakkında afedersiniz cinsel konu hakkında birşey anlattı onun izniyle yaşadıklarını size anlatıp fikir vermenizi istedi ben size sormadan öyle bir post açmak istemedim eğer kabulunuzse anlatabilir miyim??
İzni varsa sorabilirsin canım çok detaya girmeden :)

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Arkadaşlara katılıyorum çok fazla detaya girmeden anlatabilirsiniz elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sorabilir tabiki, çok üzüldüm Allah yardımcısı olsun , başka bir post açmadan da burdan sorabilirsin
Nerdesin sen kizzz özledim haa seni😊😄

nisabr

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi 2 yıllık evliler. Ve evlendiklerinden beri sabahları eşi kalktığı gibi banyoya gidip en az 1 saat sonra çıkıyor . Kuzenim bu son zamanlar artık şüphelenip takip etmeye başlamış ne yapıyor bu kadar saat diye. Bir defasinda telefonunu eline alıp girmek istemiş üstten " bir site medya oynatıyor" diye bı yazı gorup tıklayınca afedersiniz o pis siteye girip kötü şeyler izledigini görmüş. Aynı zamanda izlerken birşeyler yapıyor. Kocası o kadar kıskanç bir insanki bir erkeğe teşekkür bile edemez kendi kuzenleriyle bile konuşmasına izin vermiyor dayısı amcası hayatında hiç kimse yok yani . Ama o kendisi başka bayanların heryerine bakıyor bu başka bir acı...Kuzenim konuştum dedi yapmayacak birdaha deyip bir kaç ay sonra yani üç gün önce eşinin telefonunu eline alıp klavyede o isimler yazıyor burdan yakalamış. O da inkar etmemis . Eşi şuan eski cezasından dolayı bir ay ceza yatmaya gidecek üzmek istemediği için konuyu açmak istemiyor . Ben böyle bir şeye katlanmam şahsen. Sizden fikir almak istiyor yardımcı olacağınız için çok teşekkür ederim 🙏😕

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
aal
Şimdi 2 yıllık evliler. Ve evlendiklerinden beri sabahları eşi kalktığı gibi banyoya gidip en az 1 saat sonra çıkıyor . Kuzenim bu son zamanlar artık şüphelenip takip etmeye başlamış ne yapıyor bu kadar saat diye. Bir defasinda telefonunu eline alıp girmek istemiş üstten " bir site medya oynatıyor" diye bı yazı gorup tıklayınca afedersiniz o pis siteye girip kötü şeyler izledigini görmüş. Aynı zamanda izlerken birşeyler yapıyor. Kocası o kadar kıskanç bir insanki bir erkeğe teşekkür bile edemez kendi kuzenleriyle bile konuşmasına izin vermiyor dayısı amcası hayatında hiç kimse yok yani . Ama o kendisi başka bayanların heryerine bakıyor bu başka bir acı...Kuzenim konuştum dedi yapmayacak birdaha deyip bir kaç ay sonra yani üç gün önce eşinin telefonunu eline alıp klavyede o isimler yazıyor burdan yakalamış. O da inkar etmemis . Eşi şuan eski cezasından dolayı bir ay ceza yatmaya gidecek üzmek istemediği için konuyu açmak istemiyor . Ben böyle bir şeye katlanmam şahsen. Sizden fikir almak istiyor yardımcı olacağınız için çok teşekkür ederim 🙏😕
Allah yardimcisi olsun esini islah etisin

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Ya çok üzüldüm okurken canım ben dm den yazicam sana şimdi bekle

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar