Ek gıda dönemi katı kaka

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde aden tarafından oluşturulan Ek gıda dönemi katı kaka başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 291 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ek gıda dönemi katı kaka
Konbuyu başlatan aden
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

aden

Kayıtlı Üye
rank
Kaç gündür bu şekilde canım
2 gündür
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bütün yiyeceklerine zeytinyağı koymalısın ve prebiyotik kullan
Prebiyotikli yoğurt yaptım yiyor aslında

yedikden sonra hemen su ver yada yemeklerd zeytin yagi koy
Yapıyorum aslında

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kaç gündür bu şekilde canım

2 gündür

Prebiyotikli yoğurt yaptım yiyor aslında

Yapıyorum aslında
Kuzum kuru kayısı ve siyah erikli birtane haşla süzgeçten geçir 2 3 kaşık verr düzelecektir Insalah ve bol bok sıvı şu tüketsin kuzum geçmiş olsun tekrardan Insalah yapacaktır

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Annişler biz ek gıdaya geçtik ve bebeğim kabız evet bu normal ama keçi kakadı gibiydi bu akşam zeytin yağı verdim kayıdı kaynattım verdim yok anam yok geçmiyo doktora gitmelimiyim sizce 🫣🥴
Yaptığın çorbalara pürelere mutlaka zeytinyağı koy canım 7 günden fazla kabız kalırsa doktora götür

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Annişler biz ek gıdaya geçtik ve bebeğim kabız evet bu normal ama keçi kakadı gibiydi bu akşam zeytin yağı verdim kayıdı kaynattım verdim yok anam yok geçmiyo doktora gitmelimiyim sizce 🫣🥴
Canim benim oğlum da çok kabız olurdu doktoru bir çay kaşığı zeytinyağı ver dedi sıvı tüketimi ne dikkat et poposuna da zeytinyağı sürebilirsin kulak çubuğu ile ama dikkatli yap sadece kenarlarına sür içine felan sokma doktorun önerisi buydu bize inşallah geçer cnm

Benimki yaklaşık 4 aydır kabız canım 1 yaşına girdi 4 kez doktora götürdüm bişey yok dedi geçen gün gene götürdüm idrar kan tahlili röntgen bakıldı bı sıkıntı yok herşeyi normal dedi neden oluyor anlamıyorum ya az su içiyor ondan mı oluyor diye düşünüyorum çok mu yediriyorum diye sordum doktora çok yese çok kaka yapar alakası olmaz dedi bende ne yapacağımı şaşırdım canım önce gittiğimde özel bı ilaç ismi söylemişti onu kullanmistim şimdi gene onu kullanmaya devam et 2.3 ay gecmezsse tekrar gel dedi öldürdü beni ya mahvoldum geçmiyor bı turlu bu kabızlık yemekleri i de hep zeytinyağı ile yapıyorum genelde hep sulu çorba türü veriyorum kuru kayısı suyu da veriyorum yok çocuk müdahale etmeden yapamıyor kendi napsam bilmiyorum fitili de koyunca hemen ikinip geri atıyor ne yapacağımı şaşırdım canım

Benimki yaklaşık 4 aydır kabız canım 1 yaşına girdi 4 kez doktora götürdüm bişey yok dedi geçen gün gene götürdüm idrar kan tahlili röntgen bakıldı bı sıkıntı yok herşeyi normal dedi neden oluyor anlamıyorum ya az su içiyor ondan mı oluyor diye düşünüyorum çok mu yediriyorum diye sordum doktora çok yese çok kaka yapar alakası olmaz dedi bende ne yapacağımı şaşırdım canım önce gittiğimde özel bı ilaç ismi söylemişti onu kullanmistim şimdi gene onu kullanmaya devam et 2.3 ay gecmezsse tekrar gel dedi öldürdü beni ya mahvoldum geçmiyor bı turlu bu kabızlık yemekleri i de hep zeytinyağı ile yapıyorum genelde hep sulu çorba türü veriyorum kuru kayısı suyu da veriyorum yok çocuk müdahale etmeden yapamıyor kendi napsam bilmiyorum fitili de koyunca hemen ikinip geri atıyor ne yapacağımı şaşırdım canım
Bide canım yoğurtlu yulaf ezmesi verebilirsin bağırsakları çalıştırıyor içine meyve de koyabilirsin ben veriyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar