Alparslan ek gıda

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asel ❤️💙Alparslan tarafından oluşturulan Alparslan ek gıda başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 481 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Alparslan ek gıda
Konbuyu başlatan Asel ❤️💙Alparslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel ❤️💙Alparslan

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar biliyorsunuz paşam 30 haftalık doğdu yoğun bakimlar o bu derken zor süreçlerden geçtik çok şükür rabbime şuan 5 aylık olduk teyzeleri 🥰 şuan sorunsuz rutin kontroller hariç iyiyiz benm şimdi size sorum alparslanm 5 aylık oldu ama normal dogsaydi 3 aylık olucakti galiba yanlış hesaplama yapmiyorsam hani normal doğmuş hesabını yaparsam 3 ay daha beklemiş olucam o zamanda şuan ki ayıyla 8 aylık olmuş olucak çok geç olmucak mi yavaştan kaşık ucuyla tattirmalar yapsam mı birde kan damlası var ya onu veriyorum mesela icemiyor döküyor çoğunu beceremiyor 🥰❤️ napim ben şimdi

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kızlar biliyorsunuz paşam 30 haftalık doğdu yoğun bakimlar o bu derken zor süreçlerden geçtik çok şükür rabbime şuan 5 aylık olduk teyzeleri 🥰 şuan sorunsuz rutin kontroller hariç iyiyiz benm şimdi size sorum alparslanm 5 aylık oldu ama normal dogsaydi 3 aylık olucakti galiba yanlış hesaplama yapmiyorsam hani normal doğmuş hesabını yaparsam 3 ay daha beklemiş olucam o zamanda şuan ki ayıyla 8 aylık olmuş olucak çok geç olmucak mi yavaştan kaşık ucuyla tattirmalar yapsam mı birde kan damlası var ya onu veriyorum mesela icemiyor döküyor çoğunu beceremiyor 🥰❤️ napim ben şimdi
Canım bence hiç geçme ek gıdaya bağırsakları bozulur dengesiz olur yazık 😕
O kan ilacınıda damla damla ver bekle bir kerede koyma hepsini

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Canım bence hiç geçme ek gıdaya bağırsakları bozulur dengesiz olur yazık 😕
O kan ilacınıda damla damla ver bekle bir kerede koyma hepsini
Sadece mamayla beslendiği için bazıları böyle ufak ufak başla kaşık ucuyla tatsin diyor da korkuyorum bende normal doğmuş olsa rahat 🥰 sadece mama içtiği için çok az su vermekten bile korkuyorum

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Canım bunun ićin bence önce doktoruna danış ama herhangi bir sıkıntı yoksada minik tadımlar yaptırabilirsin

rank
Sadece mamayla beslendiği için bazıları böyle ufak ufak başla kaşık ucuyla tatsin diyor da korkuyorum bende normal doğmuş olsa rahat 🥰 sadece mama içtiği için çok az su vermekten bile korkuyorum
Şuan mi diyorlar başla yapma sakın 2 ay sonra başla bence o tattirmalara

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Canım bunun ićin bence önce doktoruna danış ama herhangi bir sıkıntı yoksada minik tadımlar yaptırabilirsin
Hiç bur sorunu yok çok şükür gözlerde gorme etkisi yoktu çok şükür düzeldi kalp kapakcigi açık onun dışında hiç bir sağlık sorunu yok sadece mamayla besleniyor kilosuda 7 buçuk 8 de olmuş ola bilir baya tartılmadi ay inan ödüm kopuyor bir yandan da ama özellikle şu vere bilsem az birsey bir kaç cay kaşığı iyi olurdu

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Emziremiyor musun3 mama tek veriyorsan günde 3 çay kaşığı ver şu birşey olmaz cnmm
Yok kuzum çok güzel sütüm vardı ama 2 ve 3 kez yoğun bakıma girdiğinde doktor çok.kotu konuşmuştu stresten üzüntüden gitti sadece mamayla besleniyor şuan kuzum

rank
Hiç bur sorunu yok çok şükür gözlerde gorme etkisi yoktu çok şükür düzeldi kalp kapakcigi açık onun dışında hiç bir sağlık sorunu yok sadece mamayla besleniyor kilosuda 7 buçuk 8 de olmuş ola bilir baya tartılmadi ay inan ödüm kopuyor bir yandan da ama özellikle şu vere bilsem az birsey bir kaç cay kaşığı iyi olurdu
Yaa maşallah 🧿 kilosu gayet iyi annesi ama
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok kuzum çok güzel sütüm vardı ama 2 ve 3 kez yoğun bakıma girdiğinde doktor çok.kotu konuşmuştu stresten üzüntüden gitti sadece mamayla besleniyor şuan kuzum
Yaa 😕 kıyamam sağlık olsun canım benim dert etme ♥️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar