Alparslan resimli kizlar bakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asel ❤️💙Alparslan tarafından oluşturulan Alparslan resimli kizlar bakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 742 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Alparslan resimli kizlar bakarmisiniz
Konbuyu başlatan Asel ❤️💙Alparslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel ❤️💙Alparslan

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar pasamin kolları ve yüzünde vücudunda bacak hariç sırtında falan bunlardan var bu nedir neyle kaynaklı yapmam gereken birsey var mı yarın doktorumuza randevu var ama merakettim neyden kaynaklı ola bilir bebeğine olan var mı

Ekli dosyalar

• IMG-20231227-WA0003.jpeg
    IMG-20231227-WA0003.jpeg
    1.1 MB · Görüntüleme: 74
  • IMG-20231227-WA0005.jpeg
    IMG-20231227-WA0005.jpeg
    1.6 MB · Görüntüleme: 75

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar pasamin kolları ve yüzünde vücudunda bacak hariç sırtında falan bunlardan var bu nedir neyle kaynaklı yapmam gereken birsey var mı yarın doktorumuza randevu var ama merakettim neyden kaynaklı ola bilir bebeğine olan var mı
Hele tipini yediğim yaa 😍😍kurban olurum ben ona canım odası çok sıcak sanırım ondan isilik olmuş minl. Ama yinede doktor bakar belki ilaçların yan etkiside olabilir

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Hele tipini yediğim yaa 😍😍kurban olurum ben ona canım odası çok sıcak sanırım ondan isilik olmuş minl. Ama yinede doktor bakar belki ilaçların yan etkiside olabilir
Dogalgaz yanıyor odanın kapısı açık aslında üstünde zibin penye birde japon kollu ince yelek üstüne ince battaniye örtüyorum bilmiyorum ki diyorlar ya küçük çok çabuk üşür dikkat et diye dün akşam kalın battaniye vardı birde üstünde 🤭

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Oy maşallah canım Rabbim nazarlardan saklasın kuzuyu ❤️
Canım ya sıcaktan olmuş olabilir ya da alerji falan yapmış olabilir
Bazen de böyle yeni doğan bebeklerde bu tür lekelenmeler normal oluyor canım zaman da kendiliğinden geçebiliyor bu dediklerimden herhangi biri olabilir yarın doktor kontrolünde daha net sonuç öğrenirsin canım bizi de haber et inşallah

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Alerjisi yok demi cnm eğer yoksa sıcaktan da olmuş olabilir eğer geçmezse sağlık ocağına bir göster için rahat etsin

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Oy maşallah canım Rabbim nazarlardan saklasın kuzuyu ❤️
Canım ya sıcaktan olmuş olabilir ya da alerji falan yapmış olabilir
Bazen de böyle yeni doğan bebeklerde bu tür lekelenmeler normal oluyor canım zaman da kendiliğinden geçebiliyor bu dediklerimden herhangi biri olabilir yarın doktor kontrolünde daha net sonuç öğrenirsin canım bizi de haber et inşallah
O zmn cnm Bn biraz daha az üstünü ortiyim bari bklm doktorumuz ne Dick insan korkuyor ya yoğun bakımdan da yeni çıktı ya

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Dogalgaz yanıyor odanın kapısı açık aslında üstünde zibin penye birde japon kollu ince yelek üstüne ince battaniye örtüyorum bilmiyorum ki diyorlar ya küçük çok çabuk üşür dikkat et diye dün akşam kalın battaniye vardı birde üstünde 🤭
Evin ısısı kaö peki ölçüyor musun bana çok kalın gibi geldi üstü 😂😂

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Alerjisi yok demi cnm eğer yoksa sıcaktan da olmuş olabilir eğer geçmezse sağlık ocağına bir göster için rahat etsin
Bildigim kadarıyla yok cnm yoğun bakmdn yeni çıktı zaten aptamil pramatül içiyor doğduğundan beri
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evin ısısı kaö peki ölçüyor musun bana çok kalın gibi geldi üstü 😂😂
Yok ölcmuyorum ölçüm yok ama Bn askılı atletle otuyorum şuan dogalgaz 50 de yanıyor kalın battaniye aldım üstünden 🤭

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Alerjisi yok demi cnm eğer yoksa sıcaktan da olmuş olabilir eğer geçmezse sağlık ocağına bir göster
Bildigim kadarıyla yok cnm yoğun bakmdn yeni çıktı zaten aptamil pramatül içiyor doğduğundan beri
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok ölcmuyorum ölçüm yok ama Bn askılı atletle otuyorum şuan dogalgaz 50 de yanıyor kalın battaniye aldım üstünden 🤭
Rabbim şifa versin cnm ama sıcağa çok koyma çocuğu mahvetmis erkek çocuğu sevmez derler hep

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Allah bağışlasın 🤲 maşallah kuzuya 🧿 canım alerjik gibi duruyor emziriyorsan yediğin farklı birşeyden ya da birşeyi fazla yemiş isen de olabilir

Tüm sayfalar yüklendi.