Alparslan resimli kizlar bakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asel ❤️💙Alparslan tarafından oluşturulan Alparslan resimli kizlar bakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 792 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Alparslan resimli kizlar bakarmisiniz
Konbuyu başlatan Asel ❤️💙Alparslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel ❤️💙Alparslan

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
O kdar tatlı ki yeminle yememek için zaten zor tutuyorum kendimi 🤭 herkes prematüre bebek çok üşür diyorlardı ne bilim bende dedim üşür diye düşündüm kuzum
Ah kuzum ya 😂😂yavrum pişmiş resmen yanına biraz marul , domates koy bana gönder 😂😂

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Ah kuzum ya 😂😂yavrum pişmiş resmen yanına biraz marul , domates koy bana gönder 😂😂
Olur paket yapıyım hemen üstünde tatlı niyetine aselimi yolliyim soğuk baklava gibidir valla esmer 😀 bu arada aralıklı oruç diyeti varmış bugün başladım kiz 5 den sonra hiç birsey yemek yemek deme boyl4 karnim acıkıyor 😀😀

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Olur paket yapıyım hemen üstünde tatlı niyetine aselimi yolliyim soğuk baklava gibidir valla esmer 😀 bu arada aralıklı oruç diyeti varmış bugün başladım kiz 5 den sonra hiç birsey yemek yemek deme boyl4 karnim acıkıyor 😀😀
Ahhahahaha hafi hayırlısı kuzu kilolar alsın başını terk etsin seni 😂😂. Olur valla yerim ikiisnide

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.