Alparslan ek gıda

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asel ❤️💙Alparslan tarafından oluşturulan Alparslan ek gıda başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 511 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Alparslan ek gıda
Konbuyu başlatan Asel ❤️💙Alparslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel ❤️💙Alparslan

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar biliyorsunuz paşam 30 haftalık doğdu yoğun bakimlar o bu derken zor süreçlerden geçtik çok şükür rabbime şuan 5 aylık olduk teyzeleri 🥰 şuan sorunsuz rutin kontroller hariç iyiyiz benm şimdi size sorum alparslanm 5 aylık oldu ama normal dogsaydi 3 aylık olucakti galiba yanlış hesaplama yapmiyorsam hani normal doğmuş hesabını yaparsam 3 ay daha beklemiş olucam o zamanda şuan ki ayıyla 8 aylık olmuş olucak çok geç olmucak mi yavaştan kaşık ucuyla tattirmalar yapsam mı birde kan damlası var ya onu veriyorum mesela icemiyor döküyor çoğunu beceremiyor 🥰❤️ napim ben şimdi
Rabbim bağışlasın bence biraz daha bekle canm ek gıda içinde

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar biliyorsunuz paşam 30 haftalık doğdu yoğun bakimlar o bu derken zor süreçlerden geçtik çok şükür rabbime şuan 5 aylık olduk teyzeleri 🥰 şuan sorunsuz rutin kontroller hariç iyiyiz benm şimdi size sorum alparslanm 5 aylık oldu ama normal dogsaydi 3 aylık olucakti galiba yanlış hesaplama yapmiyorsam hani normal doğmuş hesabını yaparsam 3 ay daha beklemiş olucam o zamanda şuan ki ayıyla 8 aylık olmuş olucak çok geç olmucak mi yavaştan kaşık ucuyla tattirmalar yapsam mı birde kan damlası var ya onu veriyorum mesela icemiyor döküyor çoğunu beceremiyor 🥰❤️ napim ben şimdi
Asla kendi kafana göre yapma canım doktora soe bunu çünkü şuan normal yaşıtlarına göre geri yani doktor hesabına göre 3 aylık ise bekle doktoeun zaten sana bunu söyler .

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Asla kendi kafana göre yapma canım doktora soe bunu çünkü şuan normal yaşıtlarına göre geri yani doktor hesabına göre 3 aylık ise bekle doktoeun zaten sana bunu söyler .
Evet cnm doktorun hesabına göre 3 aylık cnm bayramdan sonra sünnet için doktora gidicem sorarım bari kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar