Alparslan ek gıda

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asel ❤️💙Alparslan tarafından oluşturulan Alparslan ek gıda başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 509 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Alparslan ek gıda
Konbuyu başlatan Asel ❤️💙Alparslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel ❤️💙Alparslan

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Evet 30 haftalık doğmuştu ama kilosu çok yerinde doğdu doktor normal dogsaydi pasa bey baya kilolu dogardi demişti 😀
Aynen canım öyle iyi bakmışsın paşaya 🧿🧿❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim oğlumda 4 ay aşısı oldu 2 ay önce 8 kiloydu 3 kilo doğmuştu 3 gün sonra 6 ay aşısı olacak merak ediyorum bende kaç kilo şuan

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım öyle iyi bakmışsın paşaya 🧿🧿❤️
Aynen cnm o zaman ben yavaş yavaş şu veriyim cay kaşığı ucuyla arada sadece mama olduğu için şu içmesi lazım diye düşünüyorum ama yanlış birsey yapmaktan da korkuyor insan dedim yazıyım tecrübeli anneler yazar paşam için 🥰

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Aynen cnm o zaman ben yavaş yavaş şu veriyim cay kaşığı ucuyla arada sadece mama olduğu için şu içmesi lazım diye düşünüyorum ama yanlış birsey yapmaktan da korkuyor insan dedim yazıyım tecrübeli anneler yazar paşam için 🥰
Aynen canım ver suyun zararı yok mama içtikten 1 saat sonra verirsin su Rabbim şifa versin paşaya 🙏♥️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar biliyorsunuz paşam 30 haftalık doğdu yoğun bakimlar o bu derken zor süreçlerden geçtik çok şükür rabbime şuan 5 aylık olduk teyzeleri 🥰 şuan sorunsuz rutin kontroller hariç iyiyiz benm şimdi size sorum alparslanm 5 aylık oldu ama normal dogsaydi 3 aylık olucakti galiba yanlış hesaplama yapmiyorsam hani normal doğmuş hesabını yaparsam 3 ay daha beklemiş olucam o zamanda şuan ki ayıyla 8 aylık olmuş olucak çok geç olmucak mi yavaştan kaşık ucuyla tattirmalar yapsam mı birde kan damlası var ya onu veriyorum mesela icemiyor döküyor çoğunu beceremiyor 🥰❤️ napim ben şimdi
Kendin yediğin yemeklerden yavaş yavaş tattırabilirsin canım

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Hiç bur sorunu yok çok şükür gözlerde gorme etkisi yoktu çok şükür düzeldi kalp kapakcigi açık onun dışında hiç bir sağlık sorunu yok sadece mamayla besleniyor kilosuda 7 buçuk 8 de olmuş ola bilir baya tartılmadi ay inan ödüm kopuyor bir yandan da ama özellikle şu vere bilsem az birsey bir kaç cay kaşığı iyi olurdu
Mamadan sonra su vermelisin ama çay kaşığıyla ver birşey olmaz korkma canm alışması gerekiyor çorba yoğurt filanda çay kaşığıyla hafif ver birşey olmaz canm

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Mamadan sonra su vermelisin ama çay kaşığıyla ver birşey olmaz korkma canm alışması gerekiyor çorba yoğurt filanda çay kaşığıyla hafif ver birşey olmaz canm
Öyle diyorsanız dogrudur kuzum o zaman asele başladığım gbi 3 gün kuralına uysam mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok verme zaten canım kendin yediğin yemeklerden yavaş yavaş tattır
3 gün kuralına uymuyim mi cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar