Ek gıda hele bir bakın da

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mahnur tarafından oluşturulan Ek gıda hele bir bakın da başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 222 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ek gıda hele bir bakın da
Konbuyu başlatan Mahnur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Mahnur

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kısmetse nisan'ın 5'inde kızım 3 aylık oluyor ben de oruç tutacağım için gün içerisinde pek sütüm olmayacağını düşünüyorum o yüzden ek gıda için neler verebilirim acaba ya da vereyim mi ne diyorsunuz

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kızlar kısmetse nisan'ın 5'inde kızım 3 aylık oluyor ben de oruç tutacağım için gün içerisinde pek sütüm olmayacağını düşünüyorum o yüzden ek gıda için neler verebilirim acaba ya da vereyim mi ne diyorsunuz
Ek gıda için çok küçük değilmi sence. Benim oğlum dokuzuncu ayında daha doğru düzgün ek gıda vermiyorum

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Oruç tutmak tabiki güzel birşey ama bebeğin çok küçük sütünden mahrum etme ek gıdayı 6 ay da doktorlar öneriyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar