Ek gıda

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Letu tarafından oluşturulan Ek gıda başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 580 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Ek gıda
Konbuyu başlatan Letu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Letu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğime ek gıdaya başlayacağım ilk verebileceklerim nelerdir sizler neler yapıyorsunuz mama püre neyin icine ne katiyorsunuz tariflerinizi paylaşırsanız sevinirim teşekkür ederim şimdiden 😍

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bebeğime ek gıdaya başlayacağım ilk verebileceklerim nelerdir sizler neler yapıyorsunuz mama püre neyin icine ne katiyorsunuz tariflerinizi paylaşırsanız sevinirim teşekkür ederim şimdiden 😍
Valla kuzum ben kızıma ilk el gıdaya geçiş yaptığımda öyle özel şeyler filan yapmadim kendim ne yersem verdim ara da bebe bisküvisi yoğurt ile karıştırıp da verdim sebze çorbası yaptım irmik ile elma rendesi kaynatıp verdim kendin ne yersen doyumluk olmasa bile tattir bebeğe tattir ki herşeyin tadını alsın herşeyden yesin diye

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ben ilk yoğurtla başladım sonra sadece kabak patates püresi üç gün havuc patates yine iç gün sonra diğer sebzeleri tek tek denedim sonra birbirine yakışan sebzeleri birleştirip verdim hepsinden tattirdim hangilerini sevdiyse devam ettim canım üç gün dememin sebebi alerji olup olmadığını takip etmek için

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Patates havuç püresiyle başlayabilirsin. Alerjisi olup olmadığını gözlemlersin

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Genellikle ilk yoğurtla başlanıyor ardından meyveler tattırılıyor sonra sevdiği meyvelerle yoğurt karıştırılıyor 🤭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar