Ek gıda

• Konbuyu başlatan Gulten efe
  • Toplam 16 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Gulten efe tarafından oluşturulan Ek gıda başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 834 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ek gıda
Konbuyu başlatan Gulten efe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ek gidaya gectik bana cocuklariniza yaptığınız corba tariflerini yazarmisiniz lutfen ne yapacagimi bilmiyorum patates kabak havuc çorbası yapiyorum baskada bilmiyorum 🤦‍♀️
Tavuk çorbası mercimek çorbası tarhana çorbası 4 kaşık corbasi yoğurt çorbası yapabilirsin kuzum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ek gidaya gectik bana cocuklariniza yaptığınız corba tariflerini yazarmisiniz lutfen ne yapacagimi bilmiyorum patates kabak havuc çorbası yapiyorum baskada bilmiyorum 🤦‍♀️
Domates çorbası yapabilirsin.şehriye çorbası ,mercimek ,tarhana , yoğurt ( yayla) ,tavuk çorbası bunların hepsi olur kuzum benim oğlum 4 aylık ben ara ara tattırıyoeum 🤭🤭

Sevgiyavuzd

Kayıtlı Üye
rank
Eğer instagram kullanıyorsan orda çok güzel ek gıda tarifi veren Bi sayfa var ne zaman ordaki tarifi yapsam kızım yiyor 😍😍ekgıdagünlüğüm diye sayfa özellikle o çok iyi

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Domates çorbası yapabilirsin.şehriye çorbası ,mercimek ,tarhana , yoğurt ( yayla) ,tavuk çorbası bunların hepsi olur kuzum benim oğlum 4 aylık ben ara ara tattırıyoeum 🤭🤭
Bende erken vermeyi düşünüyorum valla altı ayı beklemeden minik minik dört aydan itibaren inşallah ve bu arada maşallah Kayra'mız 4 aylık olmuş yaa yerim onu büyümeye başladı zaman ne hızlı yaa ❤️😘🥰🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Bende erken vermeyi düşünüyorum valla altı ayı beklemeden minik minik dört aydan itibaren inşallah ve bu arada maşallah Kayra'mız 4 aylık olmuş yaa yerim onu büyümeye başladı zaman ne hızlı yaa ❤️😘🥰🥰
Aynen kuzum valla ben bizim ailede 6 aylık olsun verecem demiştim herkes bana diyordu ki sende internet anası olmuşsun 😂😂dedim bakmayın böyle dediğiö3 babası izin vermiyoe ama Kayra 4 aylık oldu eşimin gözünün içine baka bakq domates,salatalık, peynir şehriye çorbası tatdırıyorum 😂😂 oda Kayra'nın yüzüne bakıp gülüyor çok komik tepkiler veriyor yemeklere 😂😂

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Aynen kuzum valla ben bizim ailede 6 aylık olsun verecem demiştim herkes bana diyordu ki sende internet anası olmuşsun 😂😂dedim bakmayın böyle dediğiö3 babası izin vermiyoe ama Kayra 4 aylık oldu eşimin gözünün içine baka bakq domates,salatalık, peynir şehriye çorbası tatdırıyorum 😂😂 oda Kayra'nın yüzüne bakıp gülüyor çok komik tepkiler veriyor yemeklere 😂😂
Yani annem diyor ki bir bebek altı aya kadar sadece sütle beslenirse onun midesi çok zor alışır ek gıdaya dördüncü aydan itibaren az az tattır hatta masaya getir orada ağzına ufak ufak biseyler sokustur masayı tanısın bakalım başarabilecek miyim bende acayip bir boğulacak korkusu var 🤦🤦 eşim izin verir mi bilmiyorum ama karışmaz o bebek konusunda biraz fazla bilgisiz ve korkak kucağına bile daha dün aldı bir iki defa
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kayra'nın keyfi yerindedir eminim farklı tatlar deniyor tabi ilk tepkileri kesin baya komiktir yaa yerim o şaşkın ve eksiyen suratı 🥰🥰😘😘

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Yani annem diyor ki bir bebek altı aya kadar sadece sütle beslenirse onun midesi çok zor alışır ek gıdaya dördüncü aydan itibaren az az tattır hatta masaya getir orada ağzına ufak ufak biseyler sokustur masayı tanısın bakalım başarabilecek miyim bende acayip bir boğulacak korkusu var 🤦🤦 eşim izin verir mi bilmiyorum ama karışmaz o bebek konusunda biraz fazla bilgisiz ve korkak kucağına bile daha dün aldı bir iki defa
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kayra'nın keyfi yerindedir eminim farklı tatlar deniyor tabi ilk tepkileri kesin baya komiktir yaa yerim o şaşkın ve eksiyen suratı 🥰🥰😘😘
Hahaha valla bende annen gibi düşüdnüm kuzum yani Kayra hep benimle sofraya oturur 3. Ayından sonra hep saldırmaya başladı sofraya şuan da elini kolunu uzatıyor heyecanlanıyor 😂😂. Ama sanırım en çok domatesi sevdi şuanlık 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.