Sorum var Ek gıda

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye taş tarafından oluşturulan Ek gıda başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 452 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ek gıda
Konbuyu başlatan Rukiye taş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Rukiye taş

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle yoğurt gibi nötr tatlarla başlaman bebeğin ilerleyen zamanlarda s herşeyi yemesi için daha iyi oluyor. Sonrasında sebzelere başlaya bilirsin
Kabak 🎃
Havuç 🥕
Patates 🥔
Tüm gıdaları 3 gün kurali ile vermen lazım alerjik etki yapıp yapmayacagini daha iyi gœzlemleyebilmek için
Tmm canım teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bizde 5 aylığız Yoğurtla başladım canm 😊 yemek sularından verdim un çorbası tarhana çorbası veriyorm seviyor havuç pürrsi ve cicibebe veriyorum şükür alerjik bi durumumuz olmadı
Bende ilk yoğurtla başlayayım o zaman ☺️

Kızlar kızım 5 aylık oldu sütüm yetersiz sürekli emiyor ama doymuyor doktorum kontrollü ek gıdaya gecebilirsin dedi ek gıdaya geçiş için tarif kitabı aldım ama kitaptaki tariflerden başlamak istemiyorum söz neyle ve nasıl başladınız ek gıdaya yardımcı olur musunuz
Canım ben ilk yoğurt pisinc unu meyvelerin suyundan verdim çay kaşığı ile günde 2.3 çay kaşığı ile başladım canım sonra giderek arttırdim doktor öyle söylemişti ben 3 gün kuralına sadece yoğurt ve yumurtada yaptım canım Allah'a şükür bı alerjisi olmadı şuan 1 yaşında

Rukiye taş

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben ilk yoğurt pisinc unu meyvelerin suyundan verdim çay kaşığı ile günde 2.3 çay kaşığı ile başladım canım sonra giderek arttırdim doktor öyle söylemişti ben 3 gün kuralına sadece yoğurt ve yumurtada yaptım canım Allah'a şükür bı alerjisi olmadı şuan 1 yaşında
Maşallah canım rabbim bağışlasın ☺️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar kızım 5 aylık oldu sütüm yetersiz sürekli emiyor ama doymuyor doktorum kontrollü ek gıdaya gecebilirsin dedi ek gıdaya geçiş için tarif kitabı aldım ama kitaptaki tariflerden başlamak istemiyorum söz neyle ve nasıl başladınız ek gıdaya yardımcı olur musunuz
Yoğurt sebze meyve püresi çorba ile başlayabilirsin kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.