Ek gıdada yoğurt

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Ek gıdada yoğurt başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,499 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Ek gıdada yoğurt
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel'in annesi ❤️

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Aynen ben köyden qetirtmiştim herkes bana dedi erken werme zararlı yani aqzı olan konuştu.. ama ben iyiki dr wermiştim herşeyi yiyor şimdi çok şükür herşeyi tattırıyorum.. ama inek sütünde de problem yaşamadık o yüzden bence mamadan daha iyidir
Ayını doldursun bende baslicm bnm kız 36 haftalık doğdu reflusude var o yüzden biraz korkarak yaklaşıyorum cnm

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Sor bakalim canım ne diyecek doktor 😊
Bakalım cnm ilaç verdi bitmesini bekliyorum aslında telefonlada sora bilirim ama gittiğimde detaylı oturup konuşmak istiyorum o yönden çok rahat istediğimi baya sora biliyorum kısa cevap verip çıkarmıyor

Bakalım cnm ilaç verdi bitmesini bekliyorum aslında telefonlada sora bilirim ama gittiğimde detaylı oturup konuşmak istiyorum o yönden çok rahat istediğimi baya sora biliyorum kısa cevap verip çıkarmıyor
Bizim doktor da aynı canım devlet olmasına rağmen herşeyi tek tek anlatıyor ne sorsam yanıtlıyor ek gıdayı felan çok ayrıntılı anlatti

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bizim doktor da aynı canım devlet olmasına rağmen herşeyi tek tek anlatıyor ne sorsam yanıtlıyor ek gıdayı felan çok ayrıntılı anlatti
İyi ve anlayışlı doktorlara gelmek çok önemli bu konuda cnm valla şanslısın bnm özel doktor dogumuda orda yaptım doğduğundan beri ona gidiyoruz hiç değiştirmedik zaten çok sık gitmedigimiz için sorun yok 🥰

İyi ve anlayışlı doktorlara gelmek çok önemli bu konuda cnm valla şanslısın bnm özel doktor dogumuda orda yaptım doğduğundan beri ona gidiyoruz hiç değiştirmedik zaten çok sık gitmedigimiz için sorun yok 🥰
Aynen canım rabbim hepimizin karşısına iyi insanlar çıkarsın 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.