Ek gıdaya geçiş ve kabızlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Ek gıdaya geçiş ve kabızlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,632 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ek gıdaya geçiş ve kabızlık
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Oğlum 6 gün sonra 6.ayını tamamlayıp 7.ayın içine girecek yeni yeni ek gıdaya geçiyoruz ama kabız olmaya başladı 2 gün yapmadı ve sonra sadece anne sütü verdim o zaman yaptı nasıl kabız olmadan bu süreci geçirebiliriz hiç bir bilgim yok deneyimim yok kabızlık normal diyor doktor ama yinede sancı çekmesi üzüyor neler yadirdiğinizde kabız oldu bebeğiniz böyle geçiren varmı
Benim bebeğimde 6 aylık oldu ben ek gideya başladım kabızlık falan olmadı çok şükür yemeklerine birer kaşık zeytin yağı koyuyorum bide sebze yemeği meyve püresi yapıyorum çok lezzetli bebeğim severek yiyo sizede tavsiye ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oğlum 6 gün sonra 6.ayını tamamlayıp 7.ayın içine girecek yeni yeni ek gıdaya geçiyoruz ama kabız olmaya başladı 2 gün yapmadı ve sonra sadece anne sütü verdim o zaman yaptı nasıl kabız olmadan bu süreci geçirebiliriz hiç bir bilgim yok deneyimim yok kabızlık normal diyor doktor ama yinede sancı çekmesi üzüyor neler yadirdiğinizde kabız oldu bebeğiniz böyle geçiren varmı
Tarifini istersen verebilirim ben

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl yapıyorsun kuzum bana tarif atarmisin
Canım çok basit sütü kaynatıyorsun içerisine limon sıkıyorsun biraz sirke kesiliyor lor peyniri bu şekilde oluyo sonra bi beş dakika kadar kaynatıpbi bez ile süzdürüyorum üzerine ağır bişey koyup iyice suyunu bırakıyor bu şekilde hazır oluyor yoğur ile de yapabilirsin aynı işlemi yoğurda su koyup kaynatırsan tekrar limon ve sirke ile yapıp süzdürüyorsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar