Elimin üstünde kızarıklik kaşinti

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru yusuf tarafından oluşturulan Elimin üstünde kızarıklik kaşinti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,279 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Elimin üstünde kızarıklik kaşinti
Konbuyu başlatan Ebru yusuf
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ebru yusuf
M

Meliha gül

Guest
Merhaba kızlar kaşıntı demişsiniz kaşıntı normal diR çünkü ben de ablam da ve ailemden birkaç kişi de olmuştu korkmayın ama bi doktorunuza görünün ben gittim bana ilaç verdi bi günde geçti benimki

Ebru yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar kaşıntı demişsiniz kaşıntı normal diR çünkü ben de ablam da ve ailemden birkaç kişi de olmuştu korkmayın ama bi doktorunuza görünün ben gittim bana ilaç verdi bi günde geçti benimki
Tamm cnm bj diyim doktoruma tesekkur ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba geçmiş olsun bende ilk hamileliğimde oldum çok zorladı beni alerjim benimkisi hamilelik alerjisiydi. Karın bölgemde başladı ilkin sonra kollar bacaklar ve kalça da oldu. Sanki kaynar su dökülmüş gibiydi vücüduma bi de ödem topladım. Doğumdan bir ay sonra düzelmeye başladım, hamileliğim 39. haftasında başladı onbinde bir görülüyormuş bana denk geldi 🤣😂
Şimdi de hamileyim korkuyorum tekrarlar diye 😭
Aaa insallh olmaz canm ya cok kasiniyr korkuyorum sik sik banyoya giremiyrm de 1 gun girsm 1 gun girmiyorum sicak suyla acilmm faln olur diye dus alinca gecer belki diyrm gecmiyrda bilmiyrm nolck boyle insallh dogumdan sonra gecer

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar