Sorum var Elinizde kullanmadiginiz fazla beşik var mi kizlar

• Konbuyu başlatan Miraç egenin annesi
  • Toplam 29 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miraç egenin annesi tarafından oluşturulan Elinizde kullanmadiginiz fazla beşik var mi kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,624 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Elinizde kullanmadiginiz fazla beşik var mi kizlar
Konbuyu başlatan Miraç egenin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebegime besik alamadim fazla varsa yada evde kullanmadığınız bana verirnisiniz acaba lutfen linç yapmayin
Niye linç yapalım neden böyle düşündün canım geçen millet burdan para istiyordu sen gerceketn ihtiyacın olanı istiyorsun millet neler istiyor sen bebeğin için birşeyler istiyorsun ben bir sağ sola sorayım eğer bulursam seninle irtibata geçerim inşallah bulurum canım kaç haftalıksin birde bebeğinin cinsiyeti ne yani en azından soralım sağ sola kimse seni linç edemez yanlış birşey yapmıyorsun para istemedin yada yalanlar siralamadin neyse onu talep ettin. Böyle düşünüp bizi de üzme 😘😘😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bizim belediyeler bir halta yaramaz bebek hediyesi hiç yollamazlar 😏😏
Ankara'da öyle sanırım 3 çocuk yapın diye bas bas bağırıyorlar hiç bişi yok eğer burda varsa öyle bişi ben bana yolladiklarini arkadaşa yollarim çünkü benim var şuan aldık biz şuan param olsa yemin ederim alıp yollarım ama vallahi tek başıma zor geciniyorum

Nagehan

Kayıtlı Üye
rank
İstanbulda yaşıyorsan belediye hediye paketi yolluyor içinde beşik var ben de almadım henüz doğum yapınca arayın dediler
Hosgeldin bebek kolisi gönderiyorlar içinde beşik demi varmış emjnmisiniz

Beelediye doğum hediye paketi yoluuyo içinde beşik falan var
Hangi belediye beşik olduğunu bilmiyordum

Beelediye doğum hediye paketi yoluuyo içinde beşik falan var
Hangi belediye beşik olduğunu bilmiyordum
İstanbulda yaşıyorsan belediye hediye paketi yolluyor içinde beşik var ben de almadım henüz doğum yapınca arayın dediler
Hangi belediye acaba

Oglusum geliyor

Kayıtlı Üye
rank
Niye linç yapalım neden böyle düşündün canım geçen millet burdan para istiyordu sen gerceketn ihtiyacın olanı istiyorsun millet neler istiyor sen bebeğin için birşeyler istiyorsun ben bir sağ sola sorayım eğer bulursam seninle irtibata geçerim inşallah bulurum canım kaç haftalıksin birde bebeğinin cinsiyeti ne yani en azından soralım sağ sola kimse seni linç edemez yanlış birşey yapmıyorsun para istemedin yada yalanlar siralamadin neyse onu talep ettin. Böyle düşünüp bizi de üzme 😘😘😘

Ankara'da öyle sanırım 3 çocuk yapın diye bas bas bağırıyorlar hiç bişi yok eğer burda varsa öyle bişi ben bana yolladiklarini arkadaşa yollarim çünkü benim var şuan aldık biz şuan param olsa yemin ederim alıp yollarım ama vallahi tek başıma zor geciniyorum
Bazen dilenmek olarak alniyor lar canim ondan 31+1 haftalık canim erkek bebeğim Sagol güzel düşüncelerin için 😊

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bazen dilenmek olarak alniyor lar canim ondan 31+1 haftalık canim erkek bebeğim Sagol güzel düşüncelerin için 😊
Ne alaka canım dilenmek başka olur bu ihtiyaç olan birşey ne güzel demişsin beşiğim yok diye millet para istiyor burdan bir çok arkadaş bilir yani yalanlar söyleyerek birde

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Allah allah beşikte mi yolluyorlar😮iyiymiş gerçekten yolluyorlarsa. Ben ilk doğumu yaptığım da belediye her yeni doğan bebeğe sepet götürüyordu talep etmeden. Bana da gelmişlerdi ama bir takım kıyafet battaniye falan vardı
iyi valla masallah sana göndermişler bana hic bisey göndermediler basvurdugum halde

Tüm sayfalar yüklendi.