Erkek ve kız kıyafet ihtiyacım var evinizde duran kullanmadığınızi gönderirmsiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Ysmn18 tarafından oluşturulan Erkek ve kız kıyafet ihtiyacım var evinizde duran kullanmadığınızi gönderirmsiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 340 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Erkek ve kız kıyafet ihtiyacım var evinizde duran kullanmadığınızi gönderirmsiniz
Konbuyu başlatan Ysmn18
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ayşenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Artık çocuğunuza olmayan kiyafetleri gönderirmisiniz hersey çok pahalı malum anneler bebekler büyüyor büyüdükçe kıyafetler olmuyor bari kenarda köşede durcana sevaptır birine nasip olsun
Canim oncelikle allah yardimcin olsun. Beni yanlis anlamani istemem ama profiline baktim 3 mesaj paylasmissin 3ude yardim amacli burasi yardim kurulusu degil bunun icin devletin kurumlarina basvurman gerek herkes kit kanaat geciniyor kimsenin hayati kusursuz degil birseylerden kisip cocuklarimiza ayiriyoruz mesela internet yapma onun yerine cocuklarinin ihtiyacini al. Amacim kesinlikle kirmak degil ama artik bu tur postlar sıktı insanlari buraya yazmaktansa hic komsun ailen yok mu yada onu gectim bulundugun ilin ilcenin kaymakamligina basvursan yardim alirsin zaten..

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...