Elinizi karnınıza koyduğunuz zaman

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Derya4727 tarafından oluşturulan Elinizi karnınıza koyduğunuz zaman başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,953 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Elinizi karnınıza koyduğunuz zaman
Konbuyu başlatan Derya4727
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

El-Ber

Kayıtlı Üye
rank
Hatta dr kontrolüne gittiğimde ultrason için hazırlamıştım. tam o sırada tekrar oluyordu dr söyledim elini koydu ''evet bu senin bebeğin. Şimdide gösterelim o miniciği sana burdan ''demişti.

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Hamişler hayırlı geceler beni nedense hamileliğimden beri uyku tutmuyor geceleri size de oluyor mu 🙊 birde birşey soracağım sola doğru yatıyorum elimi göbek deliğinin altına koyuyorum ve parmak ucuma atar damar gibi kalp ritimleri hissediyorum o bebeğin kalp atışı mıdır💟💟
kaç haftalık

Derya4727

Kayıtlı Üye
rank
Hatta dr kontrolüne gittiğimde ultrason için hazırlamıştım. tam o sırada tekrar oluyordu dr söyledim elini koydu ''evet bu senin bebeğin. Şimdide gösterelim o miniciği sana burdan ''demişti.
Kurban olduğum Rabbim bir damla ile ne güzel yeşertti çok şükür 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yarın 15 bitiyor 16 olacağız inşallah

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
Hamişler hayırlı geceler beni nedense hamileliğimden beri uyku tutmuyor geceleri size de oluyor mu 🙊 birde birşey soracağım sola doğru yatıyorum elimi göbek deliğinin altına koyuyorum ve parmak ucuma atar damar gibi kalp ritimleri hissediyorum o bebeğin kalp atışı mıdır💟💟
Hıçkırık tutuyordur bence canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar