Elti dramı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elvan soylu tarafından oluşturulan Elti dramı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,666 kez görüntülenmiş, 93 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Elti dramı
Konbuyu başlatan Elvan soylu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beyza🌸🌸

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Merhaba arkadaşlar ben 24 haftalık hamileyim eltım 39 haftalık hamıle bana. Bebeğin kilosunu sorup durdu ben 700 gram deyınce cahil cahil konuşup psikolojimi bozdu hep Bi yarış içerisinde benle napmalıyım
Konuşma sanane de geç

T

Taze anne

Guest
Merhaba arkadaşlar ben 24 haftalık hamileyim eltım 39 haftalık hamıle bana. Bebeğin kilosunu sorup durdu ben 700 gram deyınce cahil cahil konuşup psikolojimi bozdu hep Bi yarış içerisinde benle napmalıyım
Benim eltimde öyle canım sürekli bir yarış bir rekabet bir kıskançlık gül geç senin onu takmadığını gördükçe susacaktır.

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Aman canım ne bakıyorsun sen ona o kim ki bu kadar canını sıkıyorsun mesafeli davran çok muhattap olma aynı ortam da bile olsanız kısa kısa cevaplar ver bişey sorarsa da bi ot kadar bile takmadığını anlasın. Yanında her zamankinden daha şen şakrak ol laflarını yemediğini göster arada da laf vur cahil insanlar dolu etrafımda bilmeden yorum yapıp dururlar hep diye bak o zaman bidaha yapabiliyormu

Elvan soylu

Kayıtlı Üye
rank
Konuşma sanane de geç
Artık ağlama krizleri geçiriyorum hem küçük elti hem yaşça küçük neymiş onun karnı 3 aylıkken bebeği 1 kiloymuş ya bu nasıl Bi yalan
Aman canım ne bakıyorsun sen ona o kim ki bu kadar canını sıkıyorsun mesafeli davran çok muhattap olma aynı ortam da bile olsanız kısa kısa cevaplar ver bişey sorarsa da bi ot kadar bile takmadığını anlasın. Yanında her zamankinden daha şen şakrak ol laflarını yemediğini göster arada da laf vur cahil insanlar dolu etrafımda bilmeden yorum yapıp dururlar hep diye bak o zaman bidaha yapabiliyormu
Gerçekten artık öyle yapacağım 😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bn olsam hiç tınlamam sen işine bak der geçerim
Çok uğraşıyor benimle onun 3. Gebeliği benim 1 kaynanam biraz bana düşkün diye görseniz neler yapıyor
Bn olsam hiç tınlamam sen işine bak der geçerim

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Blionmu ne yap gulerek laf sokk altan altan lafi yapistir birde gül her lafin arasnds gulerek alf sok bak kendini yer bitirir 😊😊😊

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Artık ağlama krizleri geçiriyorum hem küçük elti hem yaşça küçük neymiş onun karnı 3 aylıkken bebeği 1 kiloymuş ya bu nasıl Bi yalan

Gerçekten artık öyle yapacağım 😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok uğraşıyor benimle onun 3. Gebeliği benim 1 kaynanam biraz bana düşkün diye görseniz neler yapıyor
Kaynanan iyiyse sana değer veriyorsa eltiyi meltiyi napcan daha boşversene hiç böyle insanları takmamışımdır. Kendini boşa strese sokmuşsun 1 kilo çocuk mu olur 3 ayda 10 gram bile zor oluyor öküz mü doğuracakmış sor ona bi bunu 😡😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar