Elti dramı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elvan soylu tarafından oluşturulan Elti dramı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,668 kez görüntülenmiş, 93 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Elti dramı
Konbuyu başlatan Elvan soylu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beyza🌸🌸

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Artık ağlama krizleri geçiriyorum hem küçük elti hem yaşça küçük neymiş onun karnı 3 aylıkken bebeği 1 kiloymuş ya bu nasıl Bi yalan

Gerçekten artık öyle yapacağım 😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok uğraşıyor benimle onun 3. Gebeliği benim 1 kaynanam biraz bana düşkün diye görseniz neler yapıyor
Ayrıcı 3 4 isterse 10 tane doğursun çok doğuran en iyisi olmuyor 3. Yapana kadar insanlığına çalışsaymış böyle fesatlıkla kurur gider

Tobeeee😁 doğru diyon valla
Ahh o elti benim elimde olacak ki neler ederdim neler ağzının payını öyle bi alırdı ki sokağımdan geçemezdi valla 😂😂bide küçüğünmüş saygısız işte. Sen onun yengesisin hadsiz insanmış hiç takılacak gibi değil sen çocuğuna en iyi eğitimi vermek için uğraş boşver o senin çocuk yapmana takılmış canım torun verdim olayı büyük ihtimalle çekemiyor aman ne fesat insanlar gördük yani dikkat yinede çekememezlik ten herşeyi yaparlar hiç muhattap olma gitme gelme hatta mümkünse

Tobeeee😁 doğru diyon valla
Ahh o elti benim elimde olacak ki neler ederdim neler ağzının payını öyle bi alırdı ki sokağımdan geçemezdi valla 😂😂bide küçüğünmüş saygısız işte. Sen onun yengesisin hadsiz insanmış hiç takılacak gibi değil sen çocuğuna en iyi eğitimi vermek için uğraş boşver o senin çocuk yapmana takılmış canım torun verdim olayı büyük ihtimalle çekemiyor aman ne fesat insanlar gördük yani dikkat yinede çekememezlik ten herşeyi yaparlar hiç muhattap olma gitme gelme hatta mümkünse

Elvan soylu

Kayıtlı Üye
rank
Üzme kendini canım boşver öyleleri sinir bozmaktan başka bir işe yaramazlar 😠
Valla doğru diyorsunuz

Blionmu ne yap gulerek laf sokk altan altan lafi yapistir birde gül her lafin arasnds gulerek alf sok bak kendini yer bitirir 😊😊😊
Ben biraz iyimser Bi karaktere sahibim kalp kırmak hiç istemiyorum ama artık yetti valla

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Valla doğru diyorsunuz
Bebişini düşün cnm hem bide aşırı güldüm 3 aylıkken 1kg bebek mi olur tövbe tövbe 🤣 Allah'tan eltim yok şimdilik kafam rahat valla benim eltim öyle olsun vallahi öyle bir cvb veririm ki ona bırak benimle böyle konuşmayı bir daha benim hakkımda hiçbir şey düşünmez 😆😂

Elvan soylu

Kayıtlı Üye
rank
Kaynanan iyiyse sana değer veriyorsa eltiyi meltiyi napcan daha boşversene hiç böyle insanları takmamışımdır. Kendini boşa strese sokmuşsun 1 kilo çocuk mu olur 3 ayda 10 gram bile zor oluyor öküz mü doğuracakmış sor ona bi bunu
Kaynanam çok iyi beni çok seviyor eve bir şey geldimi bana yedirmeden yemıyor benım payımı hep ayırıyor onun bana düşkünlüğü eltimi deli ediyor

Elvan soylu

Kayıtlı Üye
rank
Bebişini düşün cnm hem bide aşırı güldüm 3 aylıkken 1kg bebek mi olur tövbe tövbe 🤣 Allah'tan eltim yok şimdilik kafam rahat valla benim eltim öyle olsun vallahi öyle bir cvb veririm ki ona bırak benimle böyle konuşmayı bir daha benim hakkımda hiçbir şey düşünmez 😆😂
Yemın ederim size bana aynen bunu söyledi benım karnım 3 aylıkken 1 kiloymuş ya hanı cahil bir konuşma yapıyor ben o kadar okuyup araştıran bir insanım böyle bir saçmalık duymadım

Sen üzülcegne brk onlar üzlsun cnm ..
Hamilelikten dolayı baya hasaslaştım oda benı hep böyle üzüyor şimdide oğluma takmıs neymiş zayıf mış

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Valla doğru diyorsunuz

Ben biraz iyimser Bi karaktere sahibim kalp kırmak hiç istemiyorum ama artık yetti valla
İyilik hak edene canım. Bende Kaynanamla uğraşıp duruyorum oda böyle bana laf çarpıp duruyor ama bende güler yüzle cevabımı her zmn veririm ona . Ben asla insanları kırmak istemem ama altta da kalmam muhakkak

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kaynanam çok iyi beni çok seviyor eve bir şey geldimi bana yedirmeden yemıyor benım payımı hep ayırıyor onun bana düşkünlüğü eltimi deli ediyor
Tamam işte canım senin iyide olsa kötüde olsa muhattap olmak zorunda olduğun kaynanan kardeşler görüşsün sende eltinle mesafani korursun bidaha böyle bi muhabbete giremez o zamanda sen bebeğini düşün çocuğunu yetiştirme şekli daha önemli bırak o 10 kilo doğurdum desin isterse napcaksın sende diyosn cahil insan diye

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar