Elti dramı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elvan soylu tarafından oluşturulan Elti dramı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,665 kez görüntülenmiş, 93 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Elti dramı
Konbuyu başlatan Elvan soylu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beyza🌸🌸

Elvan soylu

Kayıtlı Üye
rank
Sen üzülcegne brk onlar üzlsun cnm ..
Hamilelikten dolayı baya hasaslaştım oda benı hep böyle üzüyor şimdide oğluma takmıs neymiş zayıf mış
Ayrıcı 3 4 isterse 10 tane doğursun çok doğuran en iyisi olmuyor 3. Yapana kadar insanlığına çalışsaymış böyle fesatlıkla kurur gider
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ahh o elti benim elimde olacak ki neler ederdim neler ağzının payını öyle bi alırdı ki sokağımdan geçemezdi valla 😂😂bide küçüğünmüş saygısız işte. Sen onun yengesisin hadsiz insanmış hiç takılacak gibi değil sen çocuğuna en iyi eğitimi vermek için uğraş boşver o senin çocuk yapmana takılmış canım torun verdim olayı büyük ihtimalle çekemiyor aman ne fesat insanlar gördük yani dikkat yinede çekememezlik ten herşeyi yaparlar hiç muhattap olma gitme gelme hatta mümkünse

Ahh o elti benim elimde olacak ki neler ederdim neler ağzının payını öyle bi alırdı ki sokağımdan geçemezdi valla 😂😂bide küçüğünmüş saygısız işte. Sen onun yengesisin hadsiz insanmış hiç takılacak gibi değil sen çocuğuna en iyi eğitimi vermek için uğraş boşver o senin çocuk yapmana takılmış canım torun verdim olayı büyük ihtimalle çekemiyor aman ne fesat insanlar gördük yani dikkat yinede çekememezlik ten herşeyi yaparlar hiç muhattap olma gitme gelme hatta mümkünse
Ayn valla hem küçük elti hem yaşça küçük benden hoş yenge bile demıyor işi gücü benımle uğraşmak

Ben şok ben iptal😂😂
Kaynananı 1günlük ödünç ala bilirmiyim
Yaaa kaynanam bal vallahi 😍😍

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Yemın ederim size bana aynen bunu söyledi benım karnım 3 aylıkken 1 kiloymuş ya hanı cahil bir konuşma yapıyor ben o kadar okuyup araştıran bir insanım böyle bir saçmalık duymadım

Hamilelikten dolayı baya hasaslaştım oda benı hep böyle üzüyor şimdide oğluma takmıs neymiş zayıf mış
Kendisi biraz cahil kalmış canım boşver. Sen hamilesin bebeğin senden çok etkileniyor bunu unutma o yüzden moralini yüksek tut canım boşver onu . Hem oğlun zayıfsa ne olmuş sanki sağlıklı olsun yeterli

Ayn valla hem küçük elti hem yaşça küçük benden hoş yenge bile demıyor işi gücü benımle uğraşmak

Veriyormusun vermiyormusun😀
Ben benimkini bjr günlük sana veriyim eltine şükür edersin😂

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yemın ederim size bana aynen bunu söyledi benım karnım 3 aylıkken 1 kiloymuş ya hanı cahil bir konuşma yapıyor ben o kadar okuyup araştıran bir insanım böyle bir saçmalık duymadım

Sağ olsun zayif olsun cnm tınlama gereksiz insnlar icn skma canini ..

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank

İşte senle uğraşıyor demekki sen ondan kişilik ve karakter olarak kat kat üstünsün. Ancak ezik hisseden insanlar böyle başkalarını kıskanıp uğraşır. Demekki seni kıskanıyor karakteri gelişmediği içinde seninle uğraşmak daha basit geliyor sana seni bu şekilde düşüreceğini düşünüyor. Kişiliği oturmuş olsaydı o da örnek alıp öyle davranırdı bununla gurur duyman lazım 😂😂

Elvan soylu

Kayıtlı Üye
rank
İyilik hak edene canım. Bende Kaynanamla uğraşıp duruyorum oda böyle bana laf çarpıp duruyor ama bende güler yüzle cevabımı her zmn veririm ona . Ben asla insanları kırmak istemem ama altta da kalmam muhakkak
Gerçekten eş ve kaynana önemli Allah'tan benim eşim ve kaynanam iyiler eşimde hep bana eltinin evine gitme onunla konuşma hareketleri hoşuma gitmiyor diyor

Gerçekten eş ve kaynana önemli Allah'tan benim eşim ve kaynanam iyiler eşimde hep bana eltinin evine gitme onunla konuşma hareketleri hoşuma gitmiyor diyor
Sen büyük oglanınmısın keçük oglanınmısın?

Yani büyük gelinmisin küçük gelinmi

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank

Yaa şuna desene senin kadar boş bi insan görmedim işsizlikten bize mi kafayı taktın diye valla ben de bi yere kadar sabrederim ama konu çocuğuma falan dayanırsa kimse o zaman susturamaz beni ne gerekiyorsa derim haddini bilsin o kim oluyor da oğluna laf uzatıyormuş

Elvan soylu

Kayıtlı Üye
rank
İşte senle uğraşıyor demekki sen ondan kişilik ve karakter olarak kat kat üstünsün. Ancak ezik hisseden insanlar böyle başkalarını kıskanıp uğraşır. Demekki seni kıskanıyor karakteri gelişmediği içinde seninle uğraşmak daha basit geliyor sana seni bu şekilde düşüreceğini düşünüyor. Kişiliği oturmuş olsaydı o da örnek alıp öyle davranırdı bununla gurur duyman lazım 😂😂
O daha çocuğuna bir emzık bile almamış ben oğluma gereken herşeyi almışım o anca sigara çeker lafa geldimi boşa para harcamam diyor

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
O daha çocuğuna bir emzık bile almamış ben oğluma gereken herşeyi almışım o anca sigara çeker lafa geldimi boşa para harcamam diyor
Çocuğuna kendi kötülük yapıp da sana mı laf ediyor bide haspam senin de diyebilecek çok şeyin varmış yani hiç kullanmamışsın aman bu kadar duyarlı olma boşver sen üzüleceğine o kendini yesin bitirsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar