Sorum var Elti kaynana

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru yasar tarafından oluşturulan Elti kaynana başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,759 kez görüntülenmiş, 102 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Elti kaynana
Konbuyu başlatan Ebru yasar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses1prens annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ben eşimle tartistimda ortalığı karistiriyordu kaynanam diyordu işte nazlı iyidir insan kocasi ile kavga etse araya girer dedim girmesin ne münasebet elti niye kavganın arasına giriyor yeminle ortamı yumuşatmak amaçlı girmiyordu kendinden örnek veriyordu ben soyleyim ben böyleyim geçenlerde kızı babasinin mesajına girmişti nasıl birbirileriyle nasıl saygisizca konuştuklarını gordum baya iki yuzlu
Yaa cidden elti kim köpekte kocamla benim arama girecek iyi olsamda giremez kötü olsam da giremez dış kapının dış mandalı yani kendi yuvası berbat durumda ama kıskançlıktan onu bile belli etmiyor sizlere hala iyi insan muamrlrsi yapıyor yazık cidden acıdım

Ebru yasar

Kayıtlı Üye
rank
Yaa cidden elti kim köpekte kocamla benim arama girecek iyi olsamda giremez kötü olsam da giremez dış kapının dış mandalı yani kendi yuvası berbat durumda ama kıskançlıktan onu bile belli etmiyor sizlere hala iyi insan muamrlrsi yapıyor yazık cidden acıdım
Ya ben dedim belki kocasi ile arası iyi gelmis bana herkesin içinde aklınca akıl veriyor kendi üzerinden kocasi ile de kedi köpek gibi birbirini yiyor kaynanam diyor işte iyidir bak ortamı yumusatiyor başka Bi eltim var asla kari koca arasına girmez diyor bak o siz napsaniz umurunda olmaz felan dedim iyi yapıyor kari koca arasina girilir mi Bi yararınida gormedim sadece oturup kendini övdü ben şöyleyim boyleyim

Serra Hümanin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bosver canim onlardan uzak dur dediklerini duyma Rabbım ne verirse hayırlısını versin erkek kız farketmez ki böyle salak düşünen insanlara sinir oluyorum benim kaynanam da erkek erkek dedi kızım olcak şükürler olsun hangisi olursa olsun sağlıklı olsun sen bunu düşün böyle dua et
Kızlar ben evlendiğim gibi hamile kaldım eltim bunu öğrenir öğrenmez hastaneye gitti cocugu olsun diye ve bir kızı var 2 yaşında
Sonra birgun kaynanam gile gittik bana diyor Çin takvimi cinsiyet tahmini yapılıyor ya ordan bakmış tahminen kızım olacakmış alay eder gibi işte senin kızın olcak dedi dedim ilk cocum 10 tane kızım yok ki üzüleyim allahin takdiri sonra cinsiyeti beli oldu erkek bu daha çok inada girdi nerdeyse hergunu hastanede geciyor kaynanam ben hamileliğimin bahsini bile etmiyorum işte erkek çocuguna mi güveniyorsun falan diyor yani bana herseyi zehir ettiler

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Ya ben dedim belki kocasi ile arası iyi gelmis bana herkesin içinde aklınca akıl veriyor kendi üzerinden kocasi ile de kedi köpek gibi birbirini yiyor kaynanam diyor işte iyidir bak ortamı yumusatiyor başka Bi eltim var asla kari koca arasına girmez diyor bak o siz napsaniz umurunda olmaz felan dedim iyi yapıyor kari koca arasina girilir mi Bi yararınida gormedim sadece oturup kendini övdü ben şöyleyim boyleyim
Gitsin kendini kocaısna övsün belki aralrı düzelir insanların yuvalarını yıkmak için uğraşacağına kendi yuvasını toparlamak için uğraştın sende uzak dur balıö ondan oğlunu da eşini de uzak eyle aman ne yapacakları belli olmaz

Ebru yasar

Kayıtlı Üye
rank
Gitsin kendini kocaısna övsün belki aralrı düzelir insanların yuvalarını yıkmak için uğraşacağına kendi yuvasını toparlamak için uğraştın sende uzak dur balıö ondan oğlunu da eşini de uzak eyle aman ne yapacakları belli olmaz
Kesinlikle öyle yapcam cocumu onlardan uzak tutucam
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gorumcem hamile kaldı o kadar zoruna gitti ki kızın hamile kalışı ile bebegi düşürmesi bir oldu kaynanamda diyor ona daha erken keşke senin olsaydi eltime diyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gorumcem hamile kaldı o kadar zoruna gitti ki kızın hamile kalışı ile bebegi düşürmesi bir oldu kaynanamda diyor ona daha erken keşke senin olsaydi eltime diyor
Kaynanana sanırım knedine bağlama büyüsü yapmış bu kadın 😂😂

Ebru yasar

Kayıtlı Üye
rank
Kaynanana sanırım knedine bağlama büyüsü yapmış bu kadın 😂😂
O elimin ailesi burda degil burda kimsesi yok diye kaynanamdan cikmiyor kaynanamda ona düşkün sanıyor ama benim ailem benim etrafımda kocam ise gidince ailemin evine gidiyorum orda daha rahat ediyorum bu dönemde kaynanam gilde kalıp hergun o.kadinin yuzunu görmek istemiyorum gelip otel gibi kulanip gidiyor Bi iş yaptığı yok herseyi bana birakiyordu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
O elimin ailesi burda degil burda kimsesi yok diye kaynanamdan cikmiyor kaynanamda ona düşkün sanıyor ama benim ailem benim etrafımda kocam ise gidince ailemin evine gidiyorum orda daha rahat ediyorum bu dönemde kaynanam gilde kalıp hergun o.kadinin yuzunu görmek istemiyorum gelip otel gibi kulanip gidiyor Bi iş yaptığı yok herseyi bana birakiyordu
Yok artık ya birde hamilesin Allah'ım akıl fikir nasip etsin ona inşallah 🤲🏻. En iyisini yapıyorsun kuzum valla

Kızlar ben evlendiğim gibi hamile kaldım eltim bunu öğrenir öğrenmez hastaneye gitti cocugu olsun diye ve bir kızı var 2 yaşında
Sonra birgun kaynanam gile gittik bana diyor Çin takvimi cinsiyet tahmini yapılıyor ya ordan bakmış tahminen kızım olacakmış alay eder gibi işte senin kızın olcak dedi dedim ilk cocum 10 tane kızım yok ki üzüleyim allahin takdiri sonra cinsiyeti beli oldu erkek bu daha çok inada girdi nerdeyse hergunu hastanede geciyor kaynanam ben hamileliğimin bahsini bile etmiyorum işte erkek çocuguna mi güveniyorsun falan diyor yani bana herseyi zehir ettiler kısacası...
Rabbim ona akıl fikir versin sana da sabır canım

Ebru yasar

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar