Elti krizi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eren erva tarafından oluşturulan Elti krizi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,267 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Elti krizi
Konbuyu başlatan Eren erva
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinemsarıgül

Eren erva

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar cocuklr hastaydı kaynanm yardıma gelmısdı bana 2 gun felan kaldı kalıcakdıda oglu aradı anne esım gelck sana kalck eve gecmesn oda öyle diyince napsn kadın gttı eltimn de 1 cocugu var cocugun bakamıyor dogru nezmn baksan kaynamda kaynanm bakıyo cocuguna bnm iki tane kolay kolay gel bak cocuklara demm zorda olsa kendim bakarım ona bıri gelse gel bak bıse olsa gel bak kadını esir aldı resmen bnden cagırın a bnde cok kızdm keyfe senı cagırıyo Bı cocuguna bakamıyor dedım kaynama bılıyomu bnm cocuklrn hasta yardıma geldin dedım oda kadın arada kalmak ıstemıyo aradı aramasaydı kalcakdm gıtsn gelirm dedi 1 hafta kaldı evinde bnde kızdm ona yanı yuzun bıse demedim ama kaynanam kızdm eltimn yuuzne sızde desemmı boyle boyle yapdn bana kızdm sana felan diye sız olsanız dermıydınz napayım

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar cocuklr hastaydı kaynanm yardıma gelmısdı bana 2 gun felan kaldı kalıcakdıda oglu aradı anne esım gelck sana kalck eve gecmesn oda öyle diyince napsn kadın gttı eltimn de 1 cocugu var cocugun bakamıyor dogru nezmn baksan kaynamda kaynanm bakıyo cocuguna bnm iki tane kolay kolay gel bak cocuklara demm zorda olsa kendim bakarım ona bıri gelse gel bak bıse olsa gel bak kadını esir aldı resmen bnden cagırın a bnde cok kızdm keyfe senı cagırıyo Bı cocuguna bakamıyor dedım kaynama bılıyomu bnm cocuklrn hasta yardıma geldin dedım oda kadın arada kalmak ıstemıyo aradı aramasaydı kalcakdm gıtsn gelirm dedi 1 hafta kaldı evinde bnde kızdm ona yanı yuzun bıse demedim ama kaynanam kızdm eltimn yuuzne sızde desemmı boyle boyle yapdn bana kızdm sana felan diye sız olsanız dermıydınz napayım
Bnde alınırdım bnm misafirimsin oğlun bilmiyomu aradı madem söylesin bn gelemiyecem gelinimdeyim diye gitmesi yanlış bnce

Elmas

Kayıtlı Üye
rank
Hiçbir lafi esirgeme. Kendine kuruntu edeceğine onlar düşünsun. Sakin ama sakin icine atma. Soyle. Bu kadar ufak.şeyler bile insani hasta ediyor. Onlara soyle onlar olsunlar 😂

Lale

Kayıtlı Üye
rank
Allaha şükur bir tane eltim var o da öz ablam

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar