Elti

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Azranurun annesi tarafından oluşturulan Elti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,907 kez görüntülenmiş, 92 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Elti
Konbuyu başlatan Azranurun annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serra Hüma

Nisaa

Kayıtlı Üye
rank
Valla kizlar benimde 2 eltim var büyük eltimi cokseverim benim kizim onların elinde buyudule benim dogumumda bile eltim yanımda geldikaldi çok iyidir kucugude eh iste oda idare eder ben bukonudan çok şanslıyım galiba

Adsız anne adayı

Kayıtlı Üye
rank
Elti eltiyi çekemez Allah doğru yola çevirdin herkesin yuvası ayrı ne karisirlar hiç anlamam valla benim elti benden daha iyi hayat yaşıyor zerre umrumda değil kıskanmak dedikodu etmem banane der gecerim ne demişler ben güzele güzel demem o güzel benim olmayinca o yüzden onda olan hiç bişey beni kiskandirmiyo ama seni sanırım eltin kiskaniyo😊

Benim bu eltilerim de mallık var yada beyin yok
Çok güldüm yaaa 😅😅😅😅😅😅😅😅😅
😂
Valla kuzum ben çekmiyorum. Muhatap olmuyorum. İyice kuduruyor. Benim de hoşuma gidiyor. 😂 Amannn o kadar düşünecek şeyim var ki beynimde ona yer yok yani
En iyisi😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Galiba dertsiz başına dert istiyorsun canım😄 yapma bunu kendine kaynına kız arama, arıyormuş gibi yap 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Neyse ki diğerleri uzak, yanindakiyle çok mu yakın evleriniz?
bencede katılıyorum 😂

Tüm sayfalar yüklendi.